KADIN

31 Ağustos - 6 Eylül haftalık burç yorumu (2020) Eylül'ün ilk haftası burcunuz; aşk, kariyer ve sağlık için ne söylüyor?

31 Ağustos - 6 Eylül haftalık burç yorumu (2020) Eylül'ün ilk haftası burcunuz; aşk, kariyer ve sağlık için ne söylüyor?

Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun haftalık burç yorumları nasıl? Bu hafta burçları neler bekliyor? Astrolojide haftalık beklentiler neler? İşte 31 Ağustos - 6 Eylül haftası haftalık burç yorumları...

Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ayın etkileri tüm burçlarda olacak. Haftalık burcunuzu okumadan haftaya başlamayın! Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun haftalık burç yorumları nasıl? Bu hafta burçları neler bekliyor?// Astrolojide haftalık beklentiler neler? İşte 31 Ağustos - 6 Eylül haftası haftalık burç yorumları...**

31 Ağustos - 6 Eylül Haftası Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burcunuzu okumadan haftaya başlamayın, seyahate çıkmayın ve bir anlaşma imzalamayın. Burçların hayatımızdaki yeri o kadar fazla ki.. Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun haftalık burç yorumları nasıl? Astrolojide haftalık beklentiler neler? Bu hafta Aslan burcunda gerçekleşecek dolunayın etkileri nasıl olacak? Bu hafta burçları neler bekliyor? Haftalık aşk yorumu ve diğer yorumlar...
İşte 31 Ağustos - 6 Eylül haftası haftalık burç yorumları...

koç burcu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları (31 Ağustos - 6 Eylül)

Bu hafta ilişkilerdeki dengeler değişebilir. İş ve özel hayatınızdaki kişilere karşı tavrınız hafta başında daha baskın olabilir. Yaşamınızın her alanında sorumluluk almayı bilmeli, elinizi taşın altına koymalısınız.

Bazı ilişkiler bu doğrultuda ciddiyete gidebilir, ciddileşmeyle ilgili konuşmalar yapılabilir. Evinizle ilgili tadilatlar yapabilir, sevdiklerinize yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Ebeveynlerin sağlığıyla ilgili desteklerin alınması gerekebilir. Hafta boyu yaşamınızda önemli bitiş ve başlangıçlar yaşarken, yeni başlayacağınız durumların ilerleyişi için nasıl başladığı çok daha önemli olacak.

Bu yüzden doğru başlangıçlar, doğru zamanda doğru hamleler daha önemli. Geçmiş bir ilişki, geçmişten bir kişi gündeminize gelebilir. Dönüşler olabilir. Arzular, zaaflar çalışabilir. Hafta boyu iradeniz önem kazanacak. Geleceğiniz, attığınız adımlara göre şekilleniyor. Kadersellikle hareket etmemeli, yaşamınızın iplerini elinize almalısınız.

EYLÜL 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI

boğa burcu

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları (31 Ağustos - 6 Eylül)

Bu hafta yaşamınızdaki karmaşa ve belirsizlikler netleşiyor, bekleyişler son buluyor. İş başvurularından yanıt alma, iş görüşmeleri gündeme gelebilir. Bazı Boğalar mevcut işinden ayrılma düşünceleriyle, mesleğinde ilerleme çabasıyla, eğitim ve sınavlarla meşgul olabilir.

Uzun süredir devam eden eğitimde ise bir sona gelebilir, mezun olabilirsiniz. Yaşamınızda netliklere her zaman önem verirken bu hafta bu durumunuz daha çok öne çıkacak. Sorgulama, araştırma, şüpheci davranma eğiliminiz artabilir. Kendinizi karşınızdakilere tam olarak ifade etmek istemeyeceksiniz. Hem iş hem özel hayatınızda kendinizi koruma mekanizmanız daha güçlü çalışacağı için, farkında olmadan kendinizi manipüle edebilirsiniz.

Bu yüzden aşırı zihinsel enerji yerine sezgilerinize kulak vermeli, herhangi bir konu üzerine aşırı düşünerek eylemden kaçmamalısınız. Geçmiş ilişkiler gündeme gelebilir. Hayatınızdaki bazı kişilerle ilgili gizli gerçekleri öğrenebilirsiniz. Spiritüel konulara merakınız artabilir. Sorunların aşılabileceği hafta boyunca, ilişkileri doğru bir dengede değerlendirmelisiniz. Öfkeli veya dürtüsel tepkilerden kaçının. Nişan, düğün gündeme gelebilir.

ikizler burcu

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları (31 Ağustos - 6 Eylül)

Bu hafta iç dünyanızdaki gel-gitlerinizle ilgili Salı gününden itibaren netleşmeye başlıyor, iyi-kötü sonuçlanmalarla karşılaşıyor olacaksınız. Özellikle finansal konularda sağlamlaşma, güçlenme gündeminizde olacak.

Bir süredir planladığınız satın alımı gerçekleştirebilir, bir isteğinize kavuşabilirsiniz. İş hayatında yeteneklerinizi sergilemekten çekinmeyin. Hafta içinde çalışma arkadaşlarıyla gerilimlere dikkat etmelisiniz. Her alanda arzu ve istekleriniz daha önemli hale gelirken karanlık duygulardan, karmaşık işlerden ve negatif bir karma yaratmaktan kaçınmalısınız.

Yaşamınızdaki eril figürler öne çıkabilir. Baba, eş ve erkeklerle ortak işler, anlaşmalar ve konuşmalar içerisinde olabilirsiniz. Aile yatırımları, miras konuları gündeme gelebilir. Hafta sonundan itibaren aşk hayatınız canlanabilir.

yengeç burcu

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları (31 Ağustos - 6 Eylül)

Bu hafta taşınma, yer değişikliği ve seyahatler gündeme gelebilir. Evinizde tadilatlar gerekebilir. Araçlarla ilgili arızalanmalara dikkat. Hafta boyu hem iş hem özel hayatınızda kurduğunuz ilişkiler çok daha önemli olacak.

İş hayatındaki ilişkileriniz sayesinde yeni fırsatlar yakalayabilir, yardımlaşma ve ortak projeler içine dahil olabilirsiniz. Özel hayatınızdaki ilişkilerde ise netleşme ve sonuçlanmalar olabilir. Süregelen ilişkilerde tamam veya devam durumu olabilir. Sağlıklı ilişkiler evliliğe giderken, fazlaca hasar almış ilişkilerde mantık ve gerçekçi bakış açısıyla ayrılığa gitmek isteyebilirsiniz.

Keza hafta boyunca daha baskın olacak, kendi değerinizi korumak için hareket edeceksiniz. Bazı Yengeçler hafta içerisinde geçmişteki kişilerden haber alabilir. Geçmişte kalmış kişiler geri dönebilir. Telepatinin çokça çalıştığı hafta içerisinde uzaktaki kişilerle telepatik durumlar yaşayabilirsiniz. Hem iş hem özel hayatınızda korkularla, zaaflarla hareket etmemelisiniz.

EYLÜL 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI

aslan burcu

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları (31 Ağustos - 6 Eylül)

Bu hafta her alanda sorumluluklarınız artabilir. Daha yoğun bir hafta geçirebilir, iş hayatında önemli görevlerle ilgilenebilir; koşturmaca içerisinde olabilirsiniz. Sınavlar gündeme gelebilir, eğitim hayatında bir süreç son bulabilir.

İş ve özel hayatınız arasında denge kurmaya çalıştığınız hafta boyunca, sevdikleriniz için de fedakarlıklar yapabilir, ilişkilerin sorumluluğuyla ilgilenebilirsiniz. Bu hafta her alanda tembellikten, kurban psikolojisinden kaçınmalısınız. Özgüven ve azimle ilerlemek yaşamdan destekler bulmanızı sağlayacak. Aile içinde sağlık konuları gündeme gelebilir.

Finansal alanda iyileşme içinde olduğunuz bugünlerde, toparlanma yaşayabilirsiniz, paranız bereketlenebilir. Hafta sonu teknolojik aletler sorun çıkarabilir, yeni teknolojik satın alımlar yapmamalı. Aşk hayatınızda ise duygularınızda ve beklentilerinizde netleşme yaşayabilirsiniz. Aileler tanışabilir, evlilik ve nişan gibi konular gündeme gelebilir.

başak burcu

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları (31 Ağustos - 6 Eylül)

Bu hafta Balık burcunda gerçekleşecek dolunayın burcunuza etkileriyle yaşamınızda şaşırtıcı gelişmelerle, ani değişimlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkilerde beklenmedik dönüşler alabilirsiniz. Bazı ilişkiler beklemediğiniz bir yola gidebilir.

Kendinize karşı dürüst olmalı, ilişkilerde dürüstlük talep etmelisiniz. Estetik konular ve görüntünüz sizin için önem kazanabilir. Bu doğrultuda harcama yapabilir, destekler alabilirsiniz. Diyete başlamak içinse oldukça uygun bir hafta. Hafta içinde çocuklarınızla ilgili bir süredir size stres veren, kaygı yaptıran konular sonuca kavuşabilir. Stres verici durumlardan özgürleşecek, rahatladığınızı hissedeceksiniz. Gizli işler ve karmaşık ilişkilerden kaçınmalı.

Zira bazı Başakların gizlediği durumlar bu hafta ortaya çıkabilir. Hafta içinde yeni kişilerle tanışabilir, hali hazırda tanıştığınız kişilerle ilişkilerde yakınlaşma-uzaklaşma içinde olabilirsiniz.

terazi burcu

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları (31 Ağustos - 6 Eylül)

Bu hafta gündeminiz, rutininiz değişiyor. Alışkanlıklarınızda farklılığa gidebilir, zararlı alışkanlıklardan ve kötü beslenmekten uzaklaşabilirsiniz. Yaşam kalitenizi arttırmaya odaklanırken, iş hayatınız ve mesleğinizle ilgili yeni tasarılar ve planlamalar içerisinde olacaksınız.

Sağlıkla ilgili rahat veya umursamaz davranmak ufak rahatsızlıkların hızlıca büyümesine neden olabilir. Hafta boyunca fazlaca kalabalık ortamlara dahil olmamaya özen göstermelisiniz. Zaman zaman geçmişteki deneyimleriniz zihninizde dönerken, geçmişe dair daha güçlü duygular hissedebilirsiniz. Bu hafta konfor alanınızı koruma ve bağlılık duygusuyla hareket etmek, cesaretten uzak olmak uzun vadede daha zorlayıcı bir karma yaratmanıza neden olabilir.

Güven ve takdiri, destek ve değeri öncelikle kendi içinizde var etmelisiniz. Psikolojik ve spiritüel destekler bugünlerde iyi gelebilir. İnsanlar aracılığıyla maddi kazanç sağlayabilir, kazanç sağlayacak fırsatlar bulabilirsiniz. Uzun süredir devam eden bazı ilişkiler bugünlerde evlilik, nişan gibi adımlara gidebilir.

akrep burcu

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları (31 Ağustos - 6 Eylül)

Bu hafta yoğun ve stresli, koşturmacalı bir süreç içinde olabilirsiniz. Sınavlar, başvurular, yasal konular, sorumluluklar gündeminizde olabilir. İş hayatıyla ilgili bir karar almanız gerekebilir.

Süregelen ilişki ve evliliklerde eşin ailesi öne çıkabilir. İlişkilerde ciddileşme, resmileşme adımları yaşanabilir. Araçlar arızalanabilir, tadilatlarla ilgilenebilirsiniz. Hafta içerisinde kararlarınızda, iletişiminizde daha özenli ve titiz olmalısınız. Karmaşık, gel-gitli ve sallantılı ilişkilerde özellikle Salı-Çarşamba-Perşembe günlerinde ani, beklenmedik bir netleşme yaşanabilir. Beklemediğiniz kişilerden beklemediğiniz tavırlar görebilirsiniz. Bir teklif alabilirsiniz. Stres ve yorgunluk bağışıklığı zayıflatabilir.

Bu doğrultda daha iyi beslenmeli, sporla ilgilenmeli. Arkadaşlık ve aşk ilişkilerinde dengeler değişebilir. Küslük-barışma durumları yaşanabilir. Bugünlerde manipüle edilmemeye daha çok dikkat etmelisiniz.

EYLÜL 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI

yay burcu

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları (31 Ağustos - 6 Eylül)

Bu hafta aşırılık ve abartılardan her anlamda ve her alanda kaçmalısınız. Sizler için iç dünyanızda, dışardakilere karşı tavrınızda dengeyi öğrenme zamanı. Kararsızlık yaşadığınız konularda seçenekleri ve olasılıkları karşılaştırabilirsiniz. Aile içinde şans ve fırsatlar doğabilir. Sevdiklerinizin mutluluğuyla mutlu olabilirsiniz.

Yalnızlar ani bir tanışma, karşılaşma yaşayabilir. Zorunlu ödeme ve harcamalarla ilgilenebilirsiniz. Miras, nafaka, vergi, yatırım gibi konular gündeminizde olabilir. Hafta içerisinde iş hayatınızda, çalışma ortamınızda ve görev alanınızda ani değişiklikler olabilir. Ev ve iş yerinde tadilat ve yenilemelerle ilgilenebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular için bu hafta daha çok efor sarf edebilir, onlara göre hareket edebilirsiniz.

Aşk hayatında ise stres verici, zorlayan durumlar olabilir. Bazı ilişkilerde iradeniz dışında kadersel gelişmeler yaşanabilir. Kader, önünüze yeni bir yol getirebilir.

oğlak burcu

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları (31 Ağustos - 6 Eylül)

Bu hafta yaşamınızda önemli değişiklikler meydana gelebilir. Enerjiniz her zamankinden yüksek, istek ve arzularınız her zamankinden daha önemli olabilir. Fakat duygular ve mantık, zaaflar ve irade arasında doğru dengeler kurmaya çalışmalısınız.

Bu hafta bazı ilişkiler ciddileşmeye gidecek, evlilik, nişan gibi konular öne çıkacaktır. Sürpriz teklifler, ailelerin tanışması söz konusu olabilir. Hafta boyu karar verdiğiniz pek çok konunun peşinden gittiğinizde başarılı olabilirsiniz. Dayanıklılık ve sabır, isteklerinize kavuşmayı getirecek. Fazlaca hasar almış ilişkilerde ise yine dayanıklılık ve irade sergileyerek zor bir karar alabilirsiniz.

Hafta içinde trafikte kontrollü olmalı, ev içinde kırma, çarpma, elektrik işleri ve yangınlara karşı dikkat etmeli. Görüntünüze hafta içinde daha çok önem verebilirsiniz. Alkış almak, beğenilmek ve ilgi görmek isteyeceksiniz. Oğlak partnere sahip kişiler bu hafta partnerine duygusal destek sağlamalı.

kova burcu

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları (31 Ağustos - 6 Eylül)

Bu hafta iş ve özel hayatınızda hak ve adalet durumlarına daha çok önem verebilir, kendi iç vicdanınızla ve değer yargılarınızla hareket edebilirsiniz. Aynı zamanda yasal konular, davalar ve adli süreçler gündeminizde olabilir.

Hafta içerisinde kardeşlerle yardımlaşmalar, maddi-manevi destekler içinde olabilirsiniz. Yaşamınızın her alanında etik ve ahlaki sınırlar önem kazanabilir. Hafta boyu attığınız her adım, iyi veya kötü bir karma yaratıyor olacak. Bu doğrultuda dürtüsel davranmamalı, düşünmeden adımlar atmamalı, düşünmeden konuşmamalısınız. Zira büyük konuştuğunuz durumlar bir karma ile önünüze gelebilir. İş hayatında ve kafanıza koyduğunuz hedeflerle ilgili daha azimli ve ısrarlı olmalı, elinizi taşın altına koymaktan çekinmemelisiniz.

İlişkilerde ise haftanın ilk yarısı daha bireysel bir enerjide iken, hafta sonuna doğru daha flörtöz ve ilişkilere odaklı olabilirsiniz. Heyecan duyma isteği artıyor. Kadersel etkilerin olduğu yeni tanışmalar yaşayabilirsiniz.

AĞUSTOS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI

balık burcu

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları (31 Ağustos - 6 Eylül)

Bu hafta burcunuzda Dolunay meydana geliyor. Bu ise iş ve özel hayatınızda şartların değişimini, yeni koşulları getiriyor. Pek çok kişiyle hafta boyunca daha açık konuşmalar yapabilir, önemli netleşmeler yaşayabilirsiniz.

İç dünyanızda netleşmek, evet ve hayırlarınızı daha net dile getirebilmeyi böylece yaşamınızda istediğiniz koşulları yaratabilmeyi sağlayacak. Bu sebeple hafta başında "ne istiyorum, ne istemiyorum?" sorgulamasına girmek faydalı olabilir. Süreç içinde istekleriniz için harcama yapabilir, araç alımları ile ilgilenebilirsiniz. Eğitim ve sınavlarda, iş hayatında yeni şartlar doğabilir. İş ve eğitim için yatırım ve harcama yapabilirsiniz.

Özellikle iş hayatında kendinizi geliştirmeye çalışmalı, yeteneklerinizi daha iyi kullanma yollarını aramalısınız. İlişkilerde ise daha olgun ve mantıklı hareket etmek gerekecek. Yalnızca anlık duyguların peşinden sürüklenmemeli, uzun vadeli düşünmelisiniz. Yeni bir ilişki başlangıcı olabilir, özellikle hafta başında yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Süregelen karmaşık ilişkiler ise yaşam enerjinizi düşürebileceği için karmaşayı çözmek adına hareket etmelisiniz.

Astrolog Merve Rençber

İletişim: astrolojionline@gmail.com

Instagram: astrolojionline

Youtube: Astroloji Online

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön