95 yaşında koronavirüsü yenen İsmail Amca hastaneden oynayarak çıktı

İzmir'de 95 yaşındaki İsmail Amca, uygulanan tedavilerden sonra koronavirüsü yendi. Hastalığı yendikten sonra taburcu edilen İsmail Amca, hastaneden oynayarak ayrıldı. O anlar Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınında kayıp sayısı artarken umut veren haberler de gelmeye devam ediyor. İzmir’deki bir hastanede korona virüs tedavisi gören 95 yaşındaki bir adam, zorlu süreci atlatarak hastalığı yendi. Doktorların alkışları eşliğinde taburcu olan İsmail amca, hastaneden oynayarak çıktı.

95 yaşındaki İsmail amcanın taburcu olduğu anki görüntüleri ise Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan, sosyal medya hesabından paylaştı. Doğan, görüntülere “İzmir’de yaşayan 95 yaşındaki İsmail amcamız da korona virüs tedavisini başarıyla tamamladı” notunu düştü. (İHA-AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Ahın gitti vahın kaldı oynayarak o 3 günlük nefesi boşa harcama Allah senden alsın gençlerine versn canını
Bu virüs illa yaşlıları bulmuyor.Bugün İstanbulda 40 yaşlasında bir kuzenimizi kaybettik,herkes dikkat etsin,virüsün şakası yok.Türkiyedeki genç ölümleri dünya ortalamasından 9 kat fazlaymış.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler