Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  ABD'nin New York eyaletinde yaşanan 4.7 büyüklüğündeki deprem tüm şehri korkuttu! Ne olduğunu anlayamadılar... Apartmandan birbirlerine çığlık çığlığa bağırdılar

  ABD Jeolojik Araştırmalar Kurumu'nun aktardığına göre, New York eyaletinde 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sismik faaliyetlerinde nadiren gerçekleştiği bölgedeki depremin merkez üssü Whitehouse Station olarak belirlendi. Deprem anını kaydedildiği bir sosyal medya gönderisinde halkın şaşkınlık içinde birbirlerine bağırarak ne olduğunu sorduğu görüldü.

  Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletinde gerçekleşen deprem halkta büyük panik yarattı. Deprem, New York City, New Jersey, Pennsylvania’nın kuzeyi ve Connecticut’ın batısında da hissedildi. Yaklaşık 30 saniye süren deprem bölge itibariyle sarsıntının neredeyse hiç olmadığı bir lokasyon olduğu için halkı şaşırttı.

  3

  'Aztecaharlem' kullanıcı adıyla deprem anını kaydederek paylaşan bir kişinin görüntülerinde apartmanlardan çığlık seslerinin yükseldiği görüldü. Bir kişinin "Zemin sallanmaya başladı" dediği duyulurken diğer bir kişinin ise, "Deprem olduğunu sanıyorum" dediği anlar yer aldı.

  334

  DEPREME CANLI YAYINDA YAKALANDI

  Sosyal medyadan paylaşılan bir başka görüntüde ise New York merkezli depreme canlı yayın yaptığı sırada yakalanan bir kullanıcı yer aldı. Görüntülerde kulaklığını çıkartan yayıncının uzun bir süre duruma anlam veremeden etrafına bakındığı görüldü. O anlar sosyal medyada çok konuşuldu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler