Adnan Polat ve üyeler mazbatalarını aldı

İSTANBUL (İHA) - Galatasaray'da geçen hafta yapılan Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda başkanlığa seçilen Adnan Polat ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldı.

Mecidiyeköy'deki kulüp binasında düzenlenen mazbata törenine basın mensupları alınmazken, törenin ardından eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri birlikte basın mensuplarına poz verdi.

Törenin ardından açıklamalarda bulunan Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, yönetim kurulu olarak resmen göreve başladıklarını belirterek, "Seçim öncesi en önemli misyonumuzun birliktelik ve projelerin tamamlanması olduğunu açıklamıştık. Görevlerimizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağız. Son 2 yıl içinde, Özhan Canaydın başkanlığındaki yönetim kurulunda birlikte çalıştığım arkadaşlara da teşekkür ediyorum. Bundan sonra, bize oy veren veya vermeyen, seçimlere katılan veya katılmayan tüm Galatasaraylılar'ın yönetim kurulu olduğumuzun bilincindeyiz. Camiamızı ve taraftarlarımızı en içten sevgilerimizle kucaklayacağız. Bugüne kadar bana hep destek verip, seçim döneminde de desteğini esirgemeyen, bundan sonra da yardımlarına ihtiyacımız olan sayın başkanımız Özhan Canaydın'a teşekkür etmek istiyorum. Kendisi Galatasaray'a büyük hizmet verdi. İnşallah yardımlarını bu dönemde de göreceğiz" diye konuştu.

Galatasaray Kulübü eski başkanı Özhan Canaydın ise bir dönemi bitirerek yeni bir döneme başladıklarını belirterek, "Adnan Polat'a başından, sonuna kadar destek verdik. Bundan sonra da desteğimizi esirgemeyeceğiz. Mazbatasını alan sayın başkanımız Adnan Polat'a başarılar diliyorum. Başkan Adnan Polat'ın her zaman yanında olacağız. Her ihtiyaçlarında koşarak geleceğiz. Her fırsatta birlik ve beraberlik içinde olduğumuzu göstereceğiz. İşte Galatasaray bu, işte camiamız bu. Yeni başkanımızı kutluyorum" dedi.

Canaydın, konuşmasının ardından Adnan Polat'ı öperek kutladı. Bu arada, Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Canaydın ve Polat'ın ellerini havaya kaldırarak basın mensuplarına poz verdiler.