HABER

Akupunkturla zayıflama

Gaziantep'te uzun yıllardır akupunktur uzmanı olarak görev yapan Dr. Öner Cebeci, akupunktur ile zayıflamanın en sağlıklı yöntem olduğunun kanıtlandığını söyledi.

Akupunkturla zayıflama

Gaziantep, Adıyaman, Kahramanmaraş, Malatya gibi illerden gelen hastaların akupunktur ve lazer tedavisi uygulayarak zayıfladığını söyleyen Dr.Öner Cebeci, akupunktur ve lazer tedavisi ile fazla kilo ve yağ gibi genel ve bölgesel zayıflamanın yanında, bel ve boyun fıtığı, migren, romatizma, kireçleme, sinüzit ve siyatik gibi hastalık ile sigara bıraktırma tedavisi yaptığını anlattı. Cebeci, "Özellikle zayıflamak isteyenler buna ruhen inanmalıdır. Akupunktur sistemi ile bir haftada 17 kilo veren bir hastam olmuştu. Önemli olan zayıflamak ve yağlardan kurtulmak değil, yakalamış olduğunuz formu korumaktır. Bu da biz uzmanların verdiği tedavi yöntemine beslenme aşamasında uyulmasıdır" dedi.

"SEBEBİ DENGESİZ BESLENME"

Akupunkturun korkulacak hiçbir yan etkisi bulunmadığını ifade eden Cebeci, "Halk arasında 'akupunkturu bıraktıktan sonra tekrar şişmanlıyorum' yakınmaları, belli bir formu yakalayan kişinin tekrar eski günlerdeki gibi dengesiz beslenmesi sonucu ortaya çıkmasından kaynaklanmaktadır" diye konuştu.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler