HABER

Aldatan sevgiliye ölesiye dayak

ABD'de genç bir kadın kendisini aldatan erkek arkadaşını yolcuların gözü önünde korkunç şekilde dövdü.

Aldatan sevgiliye ölesiye dayak
New Jersey'de bir metroda çekilen görüntüler görenleri şaşkına çevirdi. Cep telefonuyla çekilen videoda Lisa Alyounes (26) adındaki kadının adı açıklanmayan erkek arkadaşını yolcuların gözü önünde tekme tokat dövdüğü görülüyor.
Erkek arkadaşının kafasına bir süre yumrukla vuran kadın hızını alamayıp ayağındaki botlarla tekme atıyor. Kızgın olduğu her halinden anlaşılan genç kadın sevgilisine küfürleri peş peşe sıralıyor. Dayak yiyen erkek ise herhangi bir karşılık vermezken burnundan gelen kanları eliyle silmeye çalışıyor. Kavga nedeniyle tren 15 dakika rötar yaparken kızgın kadın polisler tarafından gözaltına alınıyor.

[Aldatan sevgiliye ölesiye dayak](http://haber.video.mynet.com/detay/Aldatan_sevgiliye_olesiye_dayak/1383994/ "Aldatan sevgiliye ölesiye dayak") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
ohh Ellerine Saglık.. Aldatan Her Erkege Böyle Bi Sevgili Lazım Agzının Gözünün Yerini Degiştiren.
seymasahin kadın aldatınca şiddete maruz kalırsa erkek içinde eline sağlık de!!!
TÜRKİYEDE BUNU YAPSIN BAKALIM ERKEKLER ONA DÜNYANIN KAÇ BUCAK OLDUĞUNU GÖSTERİRİLER ÖYLE SÜR... MAYNET YAYINLA
sen kendi sevgiline yaparsan aynı kelimeyi kullanırmısın
şimdi arkadaş adam aldatmış öküz bi cezayı hakkediyor da, hani eşitlik? öncelikle kadına şiddete karşıyım o ayrı bir yere ama erkeğe şiddet serbest mi? yani kadın insan evladı da erkek ne oluyor? bir erkek bir kadına bunu yapsa bütün dünya ayağa kalkıyor ama tersi olunca ahahahahah diye gülüp izliyoruz! olayın aslı "insanlığın çivisi çıkmış" derler ya aynen bu. şiddet olayının erkeği kadını yok! kimse kimseye yapmamalı, erkeğin kadına şiddeti diye ayırmada insanın insana şiddetini ortadan kaldırmak lazım bence!!!
ulan arkadaşım erkek aldatmış. Aynı şeyi kadın yapınca öldürürüz kadın az bile yapmış. tamam şiddete karşıyız ama aldatılınca nevri döner adamın bi empati kur bak anlarsın
belki kız bir kodamanın veya mafya babsının kızıdır adamda ne yapsın siney çkiyor muahahaha.....
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler