Ali İsmail'in son görüntüleri

Eskişehir'de dövülerek öldürülen Ali'nin hastanedeki görüntüleri ortaya çıktı.

Eskişehir’deki Gezi Parkı eylemleri sırasında dövülerek öldürülen üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz’ın hastanedeki son görüntüleri ortaya çıktı.

Arkadaşlarıyla birlikte hastane koridorunda dolaştığı gözlenen Korkmaz’ın polise ifade verdikten sonra arkadaşlarıyla hazırlanan raporu okuduğu görülüyor.

Zaman'ın haberine göre, 3 Haziran’da Yunus Emre Caddesi’nde meydana gelen olay sonrasında Anadolu Üniversitesi içindeki Mavi Hastanesi’ne giden Ali İsmail Korkmaz, burada beyin tomografisi çekilemediği için Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne yönlendirildi.

"Ali İsmail Korkmaz'ın görüntüleri silinmedi"

Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne gelen Korkmaz’a, burada bir süre gözlem altında tutulduktan sonra “bir şeyi yok” denilerek taburcu edildi. Oysa ki aldığı darbeler sonucu beyin kanaması geçirmişti.

Korkmaz’ın Yunus Emre Devlet Hastanesi’ndeki görüntüleri güvenlik kameralarına da yansıdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Sağlıkta çok iş yapmışmış. Polisler eylemcilere iyi davranmışmış. Ölen insanların yakınına başsağlığı bile dilemediniz lan adamlığınız bu kadardır!!!
sizin gibi lanlar hainsiziniz mezhepcisiniz. ne mal olduğunuzu bütün ülke biliyor. bu bayrak bu ülke hiçbir zaman sizlerin hain emellerine alet olmayacaktır.
yavşk fairs makarnacı pzvnk vatan sana mı emanet olacak bu vatan en son emanet edilecek kitle sizsiniz pkk ile yakın ilişkiniz evliliğiniz bunun en açık kanıtı siz gidin apoyu memnun edin vatan neyinize hainler...
YAZIKLAR OLSUN BU GENCECİK ÇOCUKLARA SIRF DEMOKRASİ ADINA DIRANAN İNSNALARA ÖLDÜRME EMRİNİ VE ÇETE BAŞI LİDERİNE KİM OLDUĞU BELLİ.. ŞİMDİ AYNI ŞEYİ MISIRDA Kİ KİŞİ YAPINCA TÜRKİYEYİ AYA KALDIRIP İNSANLAR ÖLDÜRÜLÜYOR DİYE İSYAN EDEN ADAM.. HER ŞEYDE KENDİNE PAY EYLEMEYE ÇALIŞAN DİKTATÖR..TÜRKİYEDE OYNAYACAK MAZLUM HAL KALMAYNCA ŞİMDİ MISIRDAKİ OLAYLARI HEDEF GÖSTERİP KENDİNE YAPILIYORMUŞCAYINA MAZLUMLARI OYNAYAN GARİBAN BAŞKAN .. ARTIK SENİN OYUNUNA KİMSE GELMEYECEK DİKTA YÖNETİMİNDE ATATÜRK İLKELERİNİ DİBİNDE DİZ ÇÖKECEK
YOK YAA BUKADARMI HİKAYENİN HEPSİ.ÖNÜ ARKASI BAĞLANTISI AMACI SURİYEYE PARALEL ORTADOĞU İLE ZAMANINDA KASETLE GETİRİLEN KILIÇDAROĞLUNUN GETİRİLİŞ AMACIYLA ALEVİ SÜNNİ ÇATIŞMASI ÇIKARMAYLA ÜLKEMİZDE KAUS KARGAŞA SONRA SÖMÜRGE GÜÇLERİNİN SÖMÜRMESİ İLE ALAKASI YOKMU BUY HADİSELERİN.SİKTİRİN GİDİN LAN YAVŞAKLAR.ÜLKENE ASKERİNE POLİSİNE DÜŞMAN OLMA VATAN EVLADI OL.ELEŞTİRİNİ YAP OYUNU ÜLKENE FAYDASI OLANA VER.AKPARTİYE VERMEK İSTEMİYORSAN VERME.BU HADİSELER KİN AYRIŞMA NİFAK TOHUMU EKME KARIŞTIRMA HAREKETİ.AMA YEMEZ TÜRK MİLLETİ..
MISIRDAKİ YETİME AGLAYAN TV 7 SİPİKERİ BAYAN KENDİ VATANINDA ÖLEN GELECEK VADEDEN ÜNİVERSİTESİ ÖGRENCİN İÇİN KAÇ DAMLA YAŞ AKTI GÖZÜNDEN SÖYLE BAKALIM BANA.BU VATANI UCUZA SATAN GÖYA SÖZDE VATAN SEVERLER.
O KADAR CAHİL BİR ZAVALLISINKİ AYNEN ARKASINDAN GİTTİKLERİN GİBİ İPE SAPA GELMEZ,BİRBİRİYLE ÇELİŞEN DÜŞÜNCELERİNİZLE BÖYLE KOMİK OLMA ZORUNDAMISINIZ,SURİYEDE SENİN GİBİ YOBAZLARIN KENDİNDEN GÖRMEDİYİ B.ESADI DÜŞÜRMEK İÇİN NELER YAPILDIĞI,O KADAR MASUMUN KANI SADECE MEZHEPÇİ BİR KİTLENİN HAKİM KILINMASI İÇİN DÖKÜLDÜYÜNÜDEMİ BİLMİYORSUN,SEÇİMLERDE BİLE KILIÇDAROĞLUNUN ALEVİ OLDUĞUNU SÖYLEYEREK SENİN GİBİ YOBAZLARA YUHALATANMI ÇATIŞMA İSYOR YOKSA BAŞKASIMI,SİVASTA,ÇORUMDA,K.MARAŞTA SAVUNMASIZ İNSANLARA KARŞI YAPILAN KATLİAMLARIN ARDINDA KİM VARDI,SEN TÜRK OLSAN ÜLKEYİ BÖLENLERLE BERABER OLMAZDIN
seçim zamanları Kılıçdaroğlu için "bilirsiniz kendisi alevidir" diyen böyük devlet adamımız kimdir... bundan medet umacak kadar aşağılık devlet adamımız kimdir diye sormak gerek aslında
bu ülkede nerde kargaşa var ya din bezirganları veya sizin gibi devşirme hainler bölücüler siz sanki ak kaşıkmısınız aynaya bakın.bu ülkede bölücülügün temelini siz attınız .
nur içinde yatsın inşallah bunu yapan korkak orsp cockları cezanızı er yada geç göreceksiniz korkak avratlar delikanlı olsaydınız biraz keşke arka sokakta tek kişi değilde götnz yiyorsa meydana çıksaydınız yavşk olu yavşklar ...
ancak ara sokakları tutarlar meydanlara çıkacak kadar erkek değiller..
Türkiyede en çok mezepciliği sözde! aleviler yapıyor
senin gibi sözde müslümanların yanında ayrımcılık yapmak bizim ne haddimize..
En çok sana yandı canım çocuk, Allah sabır versin ailene..
Diğer Haberler