Ankara'da koronavirüs şüphelisi hastaneden kaçtı! Böyle bulundu

Ankara'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) şüphesiyle Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 6 günden bu yana karantinada tutulan H.Ç. öğle saatlerinde hastaneden kaçtı. Görevlilerin durumu bildirmesi üzerine çalışma başlatan Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hastaneden kaçan kişinin Ulus'ta Çankırı Caddesi'ndeki cep telefonu satılan dükkanda olduğunu belirledi.

Ankara'da koronavirüs şüphelisi hastaneden kaçtı! Böyle bulundu

Ankara'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) şüphesiyle karantinada bulunduğu hastaneden izinsiz ayrıldığı iddia edilen şüpheli, polis ekiplerince yakalandı.

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 6 günden bu yana karantinada tutulan H.Ç, öğle saatlerinde hastaneden kaçtı.

CEP TELEFONU SATILAN DÜKKANDA BULUNDU

Görevlilerin durumu bildirmesi üzerine çalışma başlatan Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hastaneden kaçan kişinin Ulus'ta Çankırı Caddesi'ndeki cep telefonu satılan dükkanda olduğunu belirledi.

Adrese giden polis ve sağlık ekipleri, şüpheliyi yakalayarak ambulansla yeniden hastaneye götürdü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
İstanbul da pozitif çıkan bir adam da evinde tedavi sistemiyle takip ediliyormuş ve bu şahıs Rize ye kaçmış.Rize de gittiği apartman komple karantinaya alınmış.Haberdeki şahıs da tedavi gördüğü hastaneden kaçmış.Bu kaçanlar tekrar tedaviye alınıp bunlarla vakit kaybedilmemeli.Bunları bırakacaksın kendi kendilerine acı çekerek ölecekler.Kaç kişiye daha bulaştırdılar kimbilir oçları.
Devlet Karantinadan kaçanlarada 2 kat ceza yazmalı bak bakalım kaçabiliyorlarmı
ya sen ne biçim bir insansın.Bu sekilde yapanları karantinadan kaçanları cinayetle yargılayın lütfen.Resmen sorumsuzluk umursamazlık bencillik.Biz canımınızın değerini biliyoruz sen bilmiyorsan kaçan adam..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler