Anne ve babası arkasından bakakaldı

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı, yurt genelinde meydana gelen MOBESE kameralarına yansıyan kazaların görüntüleri paylaştı.

Eskişehir'deki kazada karşıdan karşıya geçmek isteyen bir çocuğa otomobil çarptı. Otomobilin çarpmasının etkisiyle küçük çocuk metrelerce uçtu. Eskişehir'de anne ve babası ile birlikte karşıdan karşıya geçmek isteyen bir çocuk, aniden yola fırladı.

Yolda ilerleyen otomobil karşıdan karşıya geçmek isteyen çocuğa çarptı. Çarpmanın etkisiyle küçük çocuk metrelerce uçtu. Çocuklarına otomobil çarpmasını ellerinde poşet bulunan anne ve baba şaşkınlık içinde izledi. Çocukların elini tutmak yerine alışveriş yaptıkları poşetleri tutan anne ve baba daha sonra acılar içinde kıvranan çocuklarını hastaneye kaldırdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
birbirinizin elini tutacağınıza çocuğunuzun elini tutsanıza
haklısın karı koca kolkola gireceklerine boşta kalan elleriyle çocuklarını tutsalarmış keşke.
adam karısının elini bırakmamakta ısrar ediyor....
butun kazalarda yanlardan giren arabalarda hep hata, ne sinyal veriyorlar ne gececekleri yondeki yolda bekliyorlar, turkiyede herkes bir trafik canavari olmus...
Kazaların bir çoğu dikkatsizlik yüzünden. Ama bir sorun daha var oda kavşakların yolların adam gibi yapılmaması öyle geçişler var ki 10 yolu kollayacaksınız. Bir çok yolun emniyet şeridi bile yok. Direkt anayola çıkıyorsunuz. Özellikle Trabzon da yollar yeni yapıldı ama resmen komedi.
Diğer Haberler