AÖF Bahar Dönemi ara sınavları açıklandı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinde koronavirüs (Covid-19) nedeniyle 18 Nisan-7 Mayıs 2020 tarihleri arasında internet tabanlı ortamlarda ilk kez kişiye özel gerçekleştirilen sınavların bitiminden 1 gün sonra sonuçları açıklandı.

AÖF Bahar Dönemi ara sınavları açıklandı

Açıköğretim Sistemi Bahar Dönemi ara sınavları 18 Nisan - 7 Mayıs 2020 tarihleri arasındaki 20 günlük süreç içerisinde internet tabanlı ortamlarda ilk kez kişiye özel olarak gerçekleştirdi. 1 milyonu aşkın öğrencinin sınav sonuçlarını beklemesi kısa sürdü. Sınavların tamamlanmasından 1 gün sonra sonuçlar açıklandı.

REKTÖR'DEN AÇIKLAMA

Sınav sonuçlarının açıklandığını Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı. Çomaklı, sosyal medyadan açıklamasında, “Anadolu Üniversitesinin 'Milli Çocuklarından' 'Milli Yazılımlarla' bir rekor kırarak ayrılıyoruz. Açık öğretim sınav sonuçları hayırlı olsun.1 milyon kişinin sınav sonucunu 1 günde açıklamakta nasip oldu" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Valla Kopya Sonucu Herkesın Sınav Sonucları Guzel Rektor Istıfa Ettı Saglık Sorunu Dedı Alakası Yok. Bu Sefer Olan Oldu Diyerek Final Ve Yaz Okullarını Online Yapmalı AÖF Yoksa Çan Eğrisi Cortlayacak Dedi Dersiniz..!!!
AÖF Sınavları hayırlısıyla bitti.YIL SONU Sınavlarınında İnternet üzerinden yapılması ülkemizin ve DÜNYANIN BAŞINA BELA OLAN HASTALIK BAZI ÜLKELERDE ÇİN, KORE VB. TEKRARDAN GÖRÜLMEYE BAŞLADI.SINAVDA GÖREVLİ SINAVA GİRECEK ÖĞRENCİLER İÇİN DAHA HAYIRLI OLUR. BELKİDE BUNDAN SONRA YAPILACAK UZAKTAN EĞİTİM SINAVLARI HEP İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILIR. AÖF GEÇMİŞTE HEP YENİLİKÇİ OLMUŞ VE ÖRNEK ALINMIŞTIR.
calinma sorularsa sinav cok iyimis
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler