HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bugün kargolar açık mı, yarım gün mü? 20 Nisan 2023 arefe günü ve Ramazan Bayramı'nda kargolar çalışıyor mu? İşte çalışma saatleri!

Arefe günü kargoların çalışıp çalışmadığı merak konusu oldu. Ramazan Bayramı çalışma durumları değişiklik gösterebiliyor. Birçok kişi arama motorlarında arefe gününe ilişkin araştırma yapıyor. Peki, bugün kargolar açık mı, yarım gün mü? Arefe günü ve Ramazan Bayramı'nda kargolar çalışıyor mu?

Bugün kargolar açık mı, yarım gün mü? 20 Nisan 2023 arefe günü ve Ramazan Bayramı'nda kargolar çalışıyor mu? İşte çalışma saatleri!

Arefe günü ve bayramda kargoların açık olup olmadığı merak edildi. Bilindiği üzere geçtiğimiz senelerde kargo firmaları, bayram süresince hizmet vermemişti. İşlte arefe ve Ramazan Bayramı'nda kargolarda son durum...

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

AREFE GÜNÜ KARGOLAR KAÇA KADAR AÇIK?

Bu sene Ramazan Bayramı arefe günü 20 Nisan'da gerçekleşecek. Ramazan Bayramı'nın ilk günü ise 21 Nisan olacak.

kargo-rekabet-800x450

Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları, bayram süresince kapalı tutulmuştu. Bu yıl da pek çok kargo acentesinin bayram tatili boyunca kapalı olacağı tahmin ediliyor. Ancak arefe günü bazı kargo şirketleri öğle saatine kadar dağıtım yapabiliyor. Konu hakkında henüz kargo şirketlerinden bir açıklama gelmedi.

2023 RAMAZAN BAYRAMI TARİHLERİ

Ramazan ayı 2023 yılında Mart ayına denk geldi. 23 Mart günü başlayan oruç 20 Nisan günü sona erecek. Ramazan Bayramı tarihleri ise şöyle:

Ramazan Bayramı arefesi 20 Nisan Perşembe
Ramazan Bayramı 1. Gün - 21 Nisan Cuma
Ramazan Bayramı 2. Gün - 22 Nisan Cumartesi
Ramazan Bayramı 3. Gün - 23 Nisan Pazar

En Çok Aranan Haberler