ASUS’un yol haritası sızdırıldı

ASUS’un yeni modellerinin ürün gamı ve yol haritası sızdırıldı.

ASUS’un yol haritası sızdırıldı

Tablet ve akıllı telefon pazarında yerini güçlendirmek isteyen ASUS, PadFone Mini, MeMOFone HD 5 ve MeMO Pad HD 8 modellerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Tayvanlı teknoloji devi ASUS’un yeni modellerinin yol haritası sızdırıldı. Tablet ve akıllı telefon birçok ürünü bulunan ASUS, yeni modellerle ürün gamını genişletmeyi ve özellikle tablet pazarında daha rekabetçi bir ortam yaratmayı hedefliyor.

Transformer, MeMO ve Google ile birlikte ürettikleri Nexus modelleriyle Android işletim sistemli tablet pazarında büyük bir payın sahibi olan ASUS, Transformer ailesine Transformer Pad FHD ve Transformer Pad HD modellerini dahil etmeyi planlıyor. MeMo ailesine ise 2 yeni model MeMO Pad HD 7 ve MeMO Pad HD 8 tablet modelleri katılacak.

Sızdırılan strateji planlarında ASUS’un akıllı telefon alanında da yeni modellerle karşımıza çıkacağını gösteriyor. PadFone ailesine PadFone Infinity ve PadFone Mini, FonePad ailesine FonePad HD 7 ve FonePad Note FHD 6 modelleri eklenirken yeni bir akıllı telefon ürün gamı MeMoFone HD 5 ile oluşturulmuş.

Analistlere göre ASUS’un yeni modelleri oldukça iddialı özelliklere sahip olacak. Ürünlerin teknik özellikleri şuan için belli değil fakat PadFone Mini modelinin Samsung Galaxy S4 Mini ve HTC One Mini modelleriyle rekabete gireceği tahmin ediliyor. 1280×800 piksel çözünürlüğün 8 inç ekrana sahip MeMO Pad HD 8’in PadFone HD 7’ye benzer donanıma sahip olması bekleniyor. MeMOFone HD 5 modelinde ise 5 inç boyutundaki ekran 720p ve 1080p çözünürlüğünde olabileceği tahminleri yürütülüyor. ASUS’un yeni ürünleriyle ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Infinity Blade 3 Geliyor (mu?)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler