HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Babalar Günü sözleri ve mesajları: Güzel, kısa, duygusal, resimli Babalar Günü sözleri ve mesajları

Her yıl haziran ayının üçüncü pazarında kutlanan Babalar Günü, belirli bir tarihe sahip olmadığı için her sene farklı bir güne denk gelir. Babalar Günü tarihi yaklaşırken ise çok sayıda kişi tarafından en güzel Babalar Günü sözleri ve mesajları araştırılmaktadır.

Babalar Günü sözleri ve mesajları: Güzel, kısa, duygusal, resimli Babalar Günü sözleri ve mesajları

Babalar Günü, yalnızca ülkemizde değil, dünyanın dört bir yanında coşkuyla kutlanır. Babalar Günü'nde babalara gönderilebilecek anlamlı mesajlar ise sık sık araştırılır. İster kısa ve öz, ister uzun olsun, Babalar Günü mesajlarında asıl önemli olan ise kelimelerin çokluğu değil, taşıdıkları anlamdır. Babalar, evlatlarının onları düşündüğünü bilmekle de mutlu olurlar; bu sözler, sevgi bağının güçlenmesine zarif bir vesile olur.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Babalar Günü mesajları, sosyal medya aracılığıyla resimli ve şiirli formatlarda paylaşılabilir. Her yıl haziran ayının üçüncü pazarında Babalar Günü sözleri ve Babalar Günü mesajları araştırılır.

Duygusal babalar günü sözleri ve mesajları

 • "Babacığım, sen benim kahramanımsın, çünkü hayatım boyunca hep yanımdaydın. Sen benim en iyi arkadaşım ve sırdaşımsın. İyi ve kötü zamanlarda ne söyleyeceğini her zaman bilirsin ve her gün bana yeni şeyler öğretmeye devam edersin. Sadece benim için değil, tüm ailemizin kahramanısın. Seni tüm kalbimle seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!"

 • "Bana, tüm felsefelere, bilimlere, mantığa ve akıl yürütmelere karşı her şeyi yapabileceğimi ve imkansız diye bir şey olmadığını öğrettin. İmkansızları mümkün hâle getirmeyi senden öğrendim. İnsanlar umutsuzluğa kapıldığında, ben imkansız kelimesini hiç düşünmedim bile... Bana öğrettiğin her şey için minnettarım. Babalar Günün kutlu olsun!"

 • "Derdimi, sevincimi, hüznümü ve mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar Günün kutlu olsun!"

 • "Oyun arkadaşım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum."

 • "Sevgili babacığım, hayatımda senin gibi eşsiz bir insan olduğu için ne kadar şanslı olduğumu biliyorum. Senin sevgin, desteğin ve öğütlerin olmadan bugünkü ben olamazdım. Babalar Günü'nü en içten dileklerimle kutluyorum."

 • "Canım babam, varlığın her zaman bana güven veriyor. Babalar Günü'nde, sana olan sevgimi ve minnettarlığımı bir kez daha ifade etmek istiyorum. İyi ki varsın, seni çok seviyorum!"

 • "Sevgili babam, sen benim kahramanımsın. İçtenlikle söylemem gerekirse, senin gibi muhteşem bir babaya sahip olduğum için çok mutluyum. Sevgin, fedakârlıkların ve özverin sayesinde hayatım hep anlamlı ve güzel oldu."

 • "Babacığım, senin sevgin benim için dünyadaki en değerli hazine. Seninle geçirdiğim her an, benim için unutulmaz bir anıya dönüşüyor. Hayatıma kattığın anlam için çok teşekkür ederim."

Kısa Babalar Günü sözleri ve mesajları

 • "Bize her şeyi öğreten ve her anımızda yanımızda olan sevgili babamız. Büyüdükçe anladım ki sana olan borcumuzu asla ödeyemeyiz. Babalar Günün kutlu olsun."

 • "Tatlıların en tatlısı, bir tanecik babam. Sana her zaman minnettar kalacağım, Babalar Günün kutlu olsun."

 • "Fedakârlığın ve karşılıksız sevginin simgesi canım babam. Babalar Günün kutlu olsun. Dertlerimi, neşemi ve mutluluğumu paylaştığım yegâne arkadaşım. Babalar Günün kutlu olsun!"

 • "Senin gibi bir babaya sahip olduğum için her zaman minnettarım. Seni çok seviyorum! Ailemizin güçlü çınarı, canım babam, her zaman yanımızda ol."

 • "İyi ki varsın. Bu hayattaki ilk öğretmenim sensin. Sahip olduğum bu kişiliği sana borçluyum. İyi ki hayatımdasın. Varlığıyla beni hep mutlu eden babam, seni çok seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun."

 • "Bugün elde ettiğim her başarı senin sayende. İyi ki varsın babacığım. Sevgili babam, Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum."

 • "Bana her şeyin mümkün olduğunu öğreten sevgili babam, Babalar Günün kutlu olsun!"

 • "Senden öğrendiğim bilgilerle hayatımı kolayca sürdürebiliyorum. İyi ki varsın! En zor zamanlarımda yanımda olan canım babam, iyi ki hayatımdasın."

 • "Sana olan sevgimi kelimelerle ifade edemem. Babalar Günün kutlu olsun, bir tanem."

 • "Senin kadar merhametli, iyi niyetli ve güvenilir kimse olamaz. Seni çok seviyorum. Her ihtiyacım olduğunda yanımda olan babam, sana binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsın!"

Resimli Babalar Günü sözleri ve mesajları

Babalar_Gunu_Sozleri_15

e934238686d80f982955c33879b8a1b5

884704c5d0fefc4cc6a8ece01eabab26

En Çok Aranan Haberler