HABER

Bahçelievler'deki kan donduran cinayet kamerada! Eşi başında feryat etti

İstanbul Bahçelievler'de amcasıyla alacak verecek meselesi yüzünden kavga eden yeğen amcasını vurdu. Cinayet anı güvenlik kamerasına yansıdı. Yeğeni tarafından öldürülen amcanın eşinin feryatları da cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Olay, dün 16.00 sıralarında Bahçelievler Şirinevler Mahallesi Önder Sokak üzerinde meydana geldi. Yunus Taşkın daha önceden aralarında alacak verecek meselesi yüzünden husumet bulunan amcası Necdet Taşkın ile sokak üzerinde karşılaştı. Yunus Taşkın ve beraberinde bulunan 2 kişi ile amcasının tartışması kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü.

f59f293366c24815f99f1b50ffd5c3bd

Kavga sırasında Yunus Taşkın ve amca Necdet Taşkın yaralandı. Yere düşen Necdet Taşkın'a yeğeni Yunus Taşkın ve yanındakiler vurmaya devam etti. Daha sonra yaralı Yunus Taşkın ve beraberindekiler olay yerinden kaçarken amca Necdet Taşkın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

4591f037079ec446e4e9333cf3859157

Yaşananlar sokaktaki bir güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde Necdet Taşkın ve Yunus Taşkın'ın kavga ettiği görülüyor. Necdet Taşkın kavga sırasında yere düşerken Yunus Taşkın ve yanındaki iki kişi de bir süre sonra olay yerinden kaçarak uzaklaşıyor.

ef69605ca39e1c3935a1b0383db8ca77

EŞİNİN BAŞINDA FERYAT ETTİ

Necdet Taşkın'ın kanlar içinde yerde yattığı sırada ise eşi başında sinir krizi geçiriyor. Bir vatandaşın cep telefonu ile çektiği görüntülerde çevrede bulunan vatandaşlar Necdet Taşkın'ı hastaneye götürmek için arabaya taşımaya çalışıyor.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
aynı dert bende de var dayım da alacağım 450 Bin TL var annem vefat ettiği için vermiyor. aynı bunun gibi bir olay buda bence ama ne yapalım vurmak mı lazım allahından bulsunlar...
Yanındakiler nasıl bir salaktır acaba.
Dinen de emirdir ,kimle olursa olsun alacak verecek yazılır ve senede bağlanır, sözden senet olmaz
Geri Dön