Biber gazlı tecavüze 174 yıl istendi

Adana'da ilişkiye girmek için 30 liraya anlaşan ancak araçta 3 kişi daha olduğunu görünce vazgeçen hayat kadınına biber gazı sıkıp tecavüz ettiği ileri sürülen 4 kişi hakkında 174 yıl hapis istendi.

Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) otoyolunun Organize Sanayi Bölgesi'nde 1 Ağustos günü saat 01.40'da meydana geldi. İddiaya göre O.D.(29), kardeşi A.D. (27), amca çocukları Y.S.D. (22) ve B.D. (21) ile otomobille Ceyhan'a giderken, üst geçidin altında S.A.'yı gördü. O.D. kullandığı otomobili durdururken, A.D. ve Y.S.D., yaptıkları pazarlık sonucu S.A. ile 30 lira karşılığı cinsel ilişki için anlaştı. S.A. otomobil içinde cinsel ilişkiye giremeyeceğini söyleyince, 4 kişi, S.A.'nın yüzüne biber gazı sıktı, ardından da yumruk ve tokatla dövdü.

Direnecek gücü kalmayan S.A.'yı otomobile alıp sırayla tecavüz eden zanlılar, daha sonra, hayat kadınının içinde 800 lira para, anahtarlar, nüfus cüzdanı ve cep telefonu bulunan çantasını gasp etti. Ardından da S.A.'yı otomobilden atıp kaçtılar. Yüzü ve gözü yediği dayak yüzünden şişen S.A., yoldan geçen şoförlerin yardımıyla polisi arayıp yardım istedi.

Otoyol çıkışlarında önlem alan polis, O.D., Y.S.D. ve B.D.'yi yakaladı, A.D. ise kaçtı. S.A. emniyette, kendisine tecavüz edip çantasını gasp eden 3 şahsı teşhis etti.

Adliyeye sevk edilip tutuklanan O.D. ve Y.S.D. ile tutuksuz B.D. ile hakkında yakalama kararı çıkartılan A.D. hakkındaki soruşturma tamamlandı. Cumhuriyet savcısı, 4 kişi hakkında Adana 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nde 'cinsel saldırı, nitelikli yağma, cinsel amaçlı hürriyeti tahdit, kasten yaralama' suçlarından dava açtı.

Sanıkların, 'cinsel saldırıdan' 18'er yıl, 'gasptan' 15'er yıl, 'hürriyeti tahditten' 7'şer yıl 6'şar ay ve 'yaralamadan' ise 3 yıl olmak üzere 43'er yıl 6'şar ay hapis cezası ile cezalandırılmaları istendi. Toplam 174 yıl hapisleri istenen sanıklar, önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkacak. (DHA)

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
ağa zaten parası ile yapıyormuş bırakın böyle kaşarları yesin millet işte bence hapis cezasına falan gerek yok
hayat kadınına tecavüz etiler diye 174 yıl hapis istemişler mahsum bi aile kızı olsaydı kendi rızasıyla birlikte oldu der serbest bırakırlardı
hayat kadını diye neden ayrım yapıyorsunuz onlar insan değilmi 30 tl ile hiç tanımadığın bir adamın kahrı çekilirmi keşke o yollara hiç kimse düşmese şu da ayrı bir konu ki bugün namuslu gördüğünüz bayanların ne işler çevirdiğini eminim siz erkekler çok iyi bilirsiniz bide normal hayatta her halt yiyen insanların burada namus bekçisi olması da ayrı bir mesele hepimizin insan olduğunu düşmez kalkmaz bir Allah olduğunu anlayacağımız insancıl merhametli günler dilerim herkese
Tecavüz edene tek ceza hadım edeceksin
bok yoluna gitti niyaziler. beter olun
bayanın yaptığı meslek ahlak dışı gençlerin yapığı ise insanlık dışı hayvanlık dışı tarifi olmayacak bence idam edilmeli bu mahlukatlar
Harbiden 2 dklık zevk uğruna en az 10 seneleri gitti..
bu olay şiddetide aşmış gasp-adam öldürmeye teşebbüs-zorla ırza geçme-alıkoyma ne ararsan var sadece 2 tokat atılıp bırakılmamış yani anlayacağın. adalet bakire bir kzıada lazım hayat kadınınada valiyede lazım işçiyede memurada. bu cezayı haketmişler bence..
çok güzel yorum yapmıssınız..aynen dedıklerınze katılıyorum.. kadın ahlak dısı hareket etsede adalet herkesın hakkıdır.. ama TÜRK toplumu malesef enteresan yorumlar yapıyor.. ben kadınları dedıkoducu bılırdım mynet sayesınde BU TOPLUMUN ERKEKLERININ NASIL OLDUGUNU DAHA III ANLADMIM.. HAYATTA HICBISEYI KINAMAMAK LAZIM ..HERSEY HERKESIN BASINA GELEBILIR
bu kadınlar bu yollarda bırazıda hırsızlık e gasp yapıyorlar emnıyet neden mudahele etmıyor
Her sektörün tehlikeli yanları var işte,adamlara ceza vericeksin ama bu kadar abartmaya gerek yok .(İş kazaları bazen ölümle bile sonuçlanabiliyor) Benim tanıdığım 2 çocuğunu büyütmek için 12 kat merdiven silen alnının akıyla para kazanan kadınlar var..Şehirlerde genelevleri kapattık deyip durumdan vazife çıkartanlar her sokakta mantar gibi türeyen fahişeler için ne yapmayı düşünüyorlar bilemem -buradan kulaklarını çınlatırım-!!!
abartmaya gerek yok mu?burada bir tuzak kurulmuş, burada bir kadın yaralanmış, burada 3 kere tecavüz edilmiş,burada gasp edilmiş ve burada hırsızlık olmuş ve sen abartmaktan bahsediyorsun?
Genelevde bile arkadaşının gittiği, beğendiği kadına gidilmez. Bunlar şerefsiz, adi ve mayası bozuk insanlar. Aynı kadına arkadaşlarla gitmek karekteri bozar.
OLAY ÇOK ÜZÜCÜ AMA KADININ YOLUDA YOL DEĞİL HANİ.Para kazanmak için namusunu satmak en adi bir kazanç yöntemi olsa gerek.
su testisi su yolunda kırılır...
Hayatınızda bir tane atasözü öğrenmişsiniz aynı tür durumlarda hep aynı söylem.Ulan bu cümleyi bulan ata senin gibi mahlukları görse yemin ediyorum mezarda ters döner.
ayberk 10numarasın adamım
her ne olursa olsun bu kadınları bu yollara sistem getirdi. genel evi olan bir müslüman ülkede. devlet diyorki madem var biz ev yapalım devletin kasasına da para girsin diyor. sonuçta bir candır candan bahsediliyor ve doğuştan güçleri olmayan zavallı kadınlardan. ama ben bunların ceza alacağına inanmıyorum. çünkü adaletin olmadığı bir ülkedeyiz
Kesin gazı Erdoğan vermiştir.O da suçun içinde...
Kadına şiddeti haklı görmek imkansız, ama para karşılığında bedenini satmanın da affedilecek hiçbir yanı yok. Çaresizlik laflarına da inanmıyorum. Elinden hiç bir iş gelmez mi bu kadınların. İstedikten sonra ekmeğini taştan çıkarır insan.
Akıl olmayınca fikir ne yapsın 30 tl için hapislerde çürüyecekler çünkü bunları düşünecek akıl yok insanlarımızda halbuki herkes 30 tl verse kadın toplam 120 tl alsaydı zorla tecavüz değil kendi rızayla olmuş olacaktı kadına para vermemek için zor kullandılar
Diğer Haberler