Bozdağ: Mantığa ve akla bakın

Başbakan Yardımcısı Bozdağ, "CHP'li Aygün; "imam hatip liseliler militan' diyor, ayrımcılık olmuyor; ben imam hatip liseliler militan değil' diyorum ayrımcılık oluyor. Mantığa ve akla bakın" dedi.

ANKARA (ANKA) - Başbakan Yardımcısı Bozdağ, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Bir gazete, CHP'li Aygün'ün imam hatip liselileri militan sayan tweetini değil de benim imam hatip liselilere sahip çıkan tweetimi ayrımcılık diye haberleştirmiş" derken, şu ifadeleri paylaştı:

"Bu, ideolojinin insanın aklını ve ruhunu nasıl esir alıp körleştirdiğinin somut örneğidir. İdeolojik olanların ruhu ve aklı hür değil esirdir. CHP'li Aygün; "imam hatip liseliler militan' diyor, ayrımcılık olmuyor; ben imam hatip liseliler militan değil' diyorum ayrımcılık oluyor. Mantığa ve akla bakın."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
bekir kime hizmet ettiginizde belirsiz.müslüman arap ülkeleri bile sizden nefret ediyor la.istifa edin bu ülkeyide terkedin bari.gerçi gideceginiz ülkede yokki obamaya güvendiniz mursi gibi obama mursiye hakettigini verdi sıra sizde bırakın mazlumu oynamayı
artık neyi oynarlarsa oynasınlar millet herşeyin farkında çok sevdikleri imamhatiplere çocuklarını gönderip okutmuyorlar ama hepsi abd de okuyor rte nin torunu abd vatandaşı zaten
DİPLOMALARINI tasdikleyin ki MESLEKLERİ BELLİ OLSUN
hep siz haklısınız bir gün gelecek bu halklı olacak o zaman ne diyeceksiniz
yozgatlılara acıyorum onların vekli olarak anılmanız sanırım yozgatlıları kahrediyordur
Diğer Haberler