Bu da oldu! Ev sahibi duvardan gelen sesleri duyunca...

Son haftalarda aralıksız gelen yılan haberlerine bir yenisi daha eklendi. Yerleşim yerlerinde yakalanan onlarca yılandan sonra bu kez Düzce'deki olay vatandaşlara korkulu anlar yaşattı.

Düzce’nin Çilimli ilçesinde klima tahliye borusundan giren iki yılan kartonpiyerlerin arasından itfaiye ekiplerinin çalışması sonucundan kurtarıldı.

EKİPLERE HABER VERDİLER

İlçede lojman olarak kullanılan tek katlı evin klima tahliye hortumundan içeri yılanlar girdi. Lojmanda yaşayan vatandaşın duvardan gelen sesleri duyması üzerine olay yerine gelen Belediye ekipleri, panik yaşayan kişileri sakinleştirerek durumu kontrol altına aldı.

KLİMA HORTUMUNDAN GİRMİŞLER

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
vurun kafasina ölsün tehlikeli zaten yilan insani öldürünce allah rahmet eylesin,insan yilani öldürünce hayvan düşmanı cani oluyor.
Dikkat edin viperia sınıfı yani engerek türü yılanların kuyruğu küt biter ve başları üçgene benzer.Diğer yılanlar yani zehri olmayan daha doğrusu tehlike oluşturmayan yılanların kuyruğu incelerek ve sivri biter.Başları ise oval yumarta benzeridir.Fakat hiç bir yılanı elle yakalamaya çalışmayın imkan varsa yetkilileri çağırın...
pesüphanallah bu nedir yaa, daha nelere tanık olacaz, zehirlimi aca , gece milleti ısırıp öldürür bu.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler