HABER

Bu görüntüye tepki yağdı: Hem kaydetti hem 'maşallah' dedi!

Antalya'nın Kepez ilçesinde köprüden su kanalına atlayan çocukları durdurmak yerine görüntüleyerek 'Maşallah' diyen kişi tepki topladı. İşte cep telefonuna yansıyan o anlar...

Sosyal medyada paylaşılıp tepkilere neden olan görüntü, Antalya’nın Kepez ilçesinde çekildi. Kütükçü Mahallesi’nde su kanalındaki köprüye gelen ve yaşları 7 ila 10 arasında değişen 4 çocuktan birisi, kanala atlamak için hazırlık yaptı. Bu sırada diğer çocuklar arkadaşlarının atlaması için tezahüratta bulundu. Köprünün korkuluklarını aşan çocuk, kendisini çeken yetişkin kişiye, “Abi videoyu izleteceksin tamam mı” dedikten sonra 10’a kadar sayıp akıntının olduğu su kanalına atladı.

'MAŞALLAH' DİYEREK DESTEK VERDİ

Görüntüler, çocuğun suya düşmesinin ardından sona ererken, uyarması gereken yerde ‘maşallah’ diyerek atlayış yapan çocuğu destekleyen kişi, izleyenlerin tepkisini çekti.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Onları başı boş bırakıp arkasını takip etmeyen ana baba tepki görmemiş bir şey yapsa başına bela olacak sadece video çeken vatandaş suçlu öylemi..? Bu işte bi gariplik var...!
IQ düşük olunca yapacak birşey olmuyor..Şekil 1A da görüldüğü gibi
yardim ederse sapikliktan tutuklanabilir anna ve babasi akliniza geldimi hic
Geri Dön