HABER

Bülent Arınç tatilde de boş durmuyor

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bir haftalık tatilini geçirdiği Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Güre beldesinde de boş durmuyor. Arınç, ziyaretleriyle halkın takdirini topluyor

Bir kaç gündür istirahatini geçirdiği Güre beldesindeki devremülkünden çıkarak, dün Havran ilçesinde ziyaretler gerçekleştiren Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bugün de Cuma namazını kılmak için Akçay'da bulunan Yunus Emre Camii'ne gitti. Cemaatle birlikte Cuma namazını kılan Arınç, daha sonra cami bahçesindeki geleneksel Cuma hayrına katıldı. Pilav ve ayran ikramını kabul eden Bülent Arınç, basın mensuplarının gündeme dair sorularını yanıtsız bıraktıktan sonra din görevlileriyle sohbet etti. Bülent Arınç'ın sohbetine Edremit Belediye Başkanı Av. Tuncay Kılıç ta katıldı. Bakan Arınç, Edremit Belediyesi'ni de ziyaret edeceğini söyleyerek, başkan Kılıç'ın çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade etti.

Devlet Bakanı Bülent Arınç, daha sonra Edremit ilçesinde bulunan Vakıflar Edremit Bölge Müdürlüğü'ne bağlı zeytin, zeytinyağı ve zeytin sabunu tesislerini ziyaret etti. Bir kaç gün daha Edremit Körfezi'nde bulunacağı öğrenilen Bülent Arınç'ın Edremit Körfezi'ne olan sevgisi bölge halkı tarafından takdirle karşılanıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön