KADIN

Burçlara Göre LYS Önerileri!

Üniversite adaylarının LYS heyecanını yenmesine yardımcı olacak astrolojik açılımlar..

Burçlara Göre LYS Önerileri!

Üniversite adaylarının LYS heyecanını yenmesine yardımcı olacak astrolojik açılımlar..

Koç

Sevgili Koçlar, sizler Zodyak kuşağının doğuştan enerjik, aktif ve yenilikçi insanısınız. Size bu özellik evren tarafından özel olarak sunulmuştur. Sınav öncesi size önerim:

Yeni başlangıçlarda bulunmak için istekli olunuz. Eğer istiyorum derseniz elde edemeyeceğiniz hiçbir şey yoktur.Küçük hedefler yerine büyük düşünmeye çalışın. İçinizdeki dürtüleri, kazanmak adına odaklayın. Çünkü sizler kuvvetli bir yaşam enerjisinin en önemli temsilcilerisiniz.

Zirveye tırmanmak için, birilerinin desteklemesine ihtiyacınız yok. Aksine kendi kendinizi canlandırabilecek kadar güçlüsünüz.Sizler Mars gezegeninin kuvvetli savaşçılarısınız. Mars istekleri elde etme gücü demektir. Yani neyi arzuluyorsanız onu elde edebilirsiniz. Sadece kendinize inanmanız ve güvenmeniz yeterlidir. Bu güç sizi yükseğe hatta daha da yükseğe götürecek ve başarılarınızla tanınmanızı sağlayacaktır.

Siz bulunduğunuz her yerde iz bırakabilen, dikkatleri üzerine toplayan, çevresindekilere liderlik yapabilen bir burcun mensubusunuz. Sadece yapmanız gereken bu gücü kullanmak istediğiniz alanı seçmekten geçiyor. Korkusuzca ilerleyiniz, öncü gücünüze güveniniz, cesaretli olunuz, tutkularınızı, yaratıcı yönlerinizi açığa çıkarmak için güçlü bir adım atınız.

Sevgili Koç, unutmayınız ki, siz bir ateş burcusunuz, güç kaynağınız öncülüğünüzle her hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Herşey gönlünüzce olsun. Başarı dileklerimle,


Boğa

burçlara göre başarı açılımıSevgili Boğalar, sizler oldukça pratik hareket edebilen, sabırlı kişilersiniz. Bir amaç üzerine kitlendiğiniz zaman hiçbir kişi veya durum sizi yolunuzdan döndüremez. Kararlılık gücü evrenin size sunduğu özel bir armağandır. Sınav öncesi sizlere önerim:

Yeni teknolojilerden yararlanmak, sosyal hayatınıza önem vermek ve istikrarlı bir şekilde ilerlemektir. Sizin bilgi ve deneyimleriniz, üretkenliğiniz ve güvenilirliğiniz bir çok insan için ışık gibidir. Sizin ilerlediğiniz yolda sağlamlık ve doğruluk olacaktır. Lütfen çekingenlik göstermeyiniz. İlerlemeye devam ediniz. Başarı bir gölge gibi sizi takip edecektir.

Kendisine sizin kadar hakim bir burç mensubu az bulunur. Sözleriniz öylesine doğruluk payı içerir ki, olduğunuz gibi görünmeniz ve göründüğünüz gibi olmanız son derece kolaydır. İşte bu durum sizi diğerlerinden ayıran bir başka kuvvettir.

Ürettiklerinizle tanındığınız için, toplum içinde itibarınız daima yüksektir. El attığınız her iş sağlamlaşır, işler hale gelir. İşte bu nedenle size her zaman her yerde ihtiyaç vardır. Düşünceleriniz üretime dönüşür, gelişir ve size kazanç olarak döner. Gerçekleşebileceği hedeflerin hayalini kurmakta usta olan sizler, bunları hayata geçirmemekte de aynı şekilde ustasınızdır.

Hani alanda kendinizi gösterirseniz gösterin. Şunu unutmayınız ki, siz ekmeğinizi her şekilde taştan çıkarabilecek güçlü insanlarsınız. Tasarlayan ve üreten, ürettiğini kazanca dönüştüren ve kazancını ustalıkla yöneten sizler için maddi ve manevi değerler daima ön plandadır. İçgüdüleriniz size rehberlik edecek kadar muhteşemdir. Şimdi bütün bu güçleri geleceğiniz adına yönlendirerek kendinize sağlam temelli bir hayat kurabilme zamanıdır. Gelişmiş duyularınız nerede durmanız gerektiğini size fısıldayacaktır.

Sevgili Boğalar, siz bir Toprak burcusunuz. Güç kaynağınız olan istikrarınız ve sabrınız sayesinde başarıya ulaşabilirsiniz. Herşey gönlünüzce olsun. Başarı dileklerimle,


İkizler

burçlara göre başarı açılımıSevgili İkizler yeni fikir ve kavramlara açık bir burcun temsilcileri olarak, insanları bilgilendirmeyi, bilgilendirirken neşelendirmeyi seven sizler için sınav önce önerim,

İletişim konularında öncülüğünüzü ortaya koyabilir. Bu alanla ilgili seçimlerde bulunabilirsiniz. İnsanları anlamak ve birliği güçlendirmek adına dünyaya katkıda bulunabilirsiniz.

Dünyaya keşfetmeye hazır olunuz. Çünkü ancak sizin burcunuza has özellik olan meraklılığınız sayesinde, insanlarla kolayca kaynaşabilir, ne kadar zeki ve aktif kişiler olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Yöneticiniz Merkür, size şimdi yenilikte bulunmanız, koşulsuz özgürlüğünüzü yaşayabileceğiniz alanlarda diğer insanlarla kaynaşmanızda rehberlik edebilir. Bu sayede bulunduğunuz her yerde ışıl ışıl parlayabilirsiniz. Fazla uykusuz ve aç kalmayın. Bol bol oksijen alın. Sınav öncesi kendinizi dinlendirecek aktivitelerde bulunun. Evrendeki enerjiler sizi şimdi diğerlerine tavsiyede bulunmanız, onları bilgilendirmeniz, hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürmeniz adına yanınızda olacaktır. Bu yeni adımlar gelecekte huzurlu bir yaşam sürebilmeniz açısından sizi destekleyecektir.

Sevgili İkizler siz değişken hava burcusunuz. Güç kaynağınız olan iletişim yeteneğinizle çevrenizde popüler olabilirsiniz. Herşey gönlünüzce olsun. Başarı dileklerimle,


Yengeç

burçlara göre başarı açılımıSevgili Yengeçler duyguların lisanını sizin kadar güçlü kim konuşabilir ve kim sizin kadar sahip olduklarının değerini bilerek koruyabilir ve kollayabilir. Sınav öncesi sizlere önerim:

Kendinize yeni bir dünya kurmak için, yeni yollar keşfetmeye hazır olunuz. İçtenliğinizle, güvenilirliğinizle başkalarına rehberlik etmeye hazır mısınız? Yöneticiniz Ay gezegeni, sizi ışığıyla sarıp sarmalayacak ve size nerede bulunmanız gerektiğini yansımalarıyla gösterecektir. Şimdi size kalan, hedeflerinizin peşinden giderek öncü gücünüzü açığa çıkarmaktır.

Siz de bilirsiniz ki, istediniz mi yapamayacağınız şey yoktur. O zaman insanlardan uzak kalmadan, hayatın sıkıntıları karşısında bocalamadan, umutlarınızı dimdik ayakta tutarak geleceğinizi şekillendirmeye hazır olunuz. Güçlü enerjileriniz, sezgileriniz ve içgüdüleriniz size arkadaşlık ederek, hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlayabilir.

Toplumun ihtiyaçlarına duyarlı olan ruhunuz, uyum sağlama yeteneğinizle birleştiğinde iki misli kuvvetlenebilir. Bu kuvvet ise, bundan sonraki yolunuzda trafik işaretleri gibi nerde durmanız, nereye gitmeniz ve ne yapmanız gerektiği konusunda sizi destekleyicidir. Yapmanız gereken arkanızdaki bu büyük gücün farkında olmak ve umutsuzluğa kapılmadan cesaretle ilerlemektir.

Sevgili Yengeç, siz öncü su grubu burcusunuz. Güç kaynağınız olan duygusal süreçleri başlatma yeteneğinizle kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Herşey gönlünüzce olsun. Başarı dileklerimle,


Aslan
burçlara göre başarı açılımıEvrensel enerjilerin yaratıcılık, güçlü ifade ve tutkularıyla sardığı siz sevgili Aslanlar, eğer sizler olmasaydınız cesaret, heyecan, bonkörlük ve güç kelimesi bu denli anlam kazanabilir miydi? Herşeyi yetenekleriniz, kendinize özgü stilinizle gerçekleştirmeyi bilenler için sınav öncesi önerim:

Liderlik gücünüzü toplumsal arenada göstermek için atılımda bulunmaktan, özgüveninizi ön planda tutarak ilerlemekten, insanlarla bir arada olmaktan asla vazgeçmeyiniz. Çünkü sizin olmadığınız bir Dünya oldukça zevksiz, keyifsiz bir yer haline gelir. Şimdi size düşen bütün bunları yüreğinizde hissederek evrende bir iz bırakmaktır. O izi takip edenler sayenizde hayatı öğrenecekler ve daha çok sevmeyi öğreneceklerdir.

Çok yönlülüğünüz, adapte olma yeteneğinizle toplumun en üst katmanlarında sizi göreceğimizden şüphemiz yok. Hiçbir durumun sizi pes ettiremeyeceğini bilmekteyiz. Aklınıza koyduğunuz bir şeyi yapmamanız mümkün değildir. Girdiğiniz her ortam ışıklanır ve konuştuğunuz her kişi ne kadar farklı olduğunuzu hemen anlayabilir. İşte şimdi bu farklılıkları istediğiniz bir alanda gösterebilir, kitleleri peşinizden sürükleyebilirsiniz.

Sevgili Aslan, siz sabit ateş burcusunuz. Güç kaynağınız olan kendinizi ifade ve yaratıcılık gücünüzle hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Herşey gönlünüzce olsun. Başarı dileklerimle,


Başak

burçlara göre başarı açılımıSevgili Başaklar, düzenin, güçlü zekanın, bedensel ve zihinsel berraklığın temsilcisi olan sizler için sınav öncesi önerim, mükemmeli yakalamak için cesaretle ilerlemeniz, hedeflerinizi ele geçirene dek yılmadan var gücünüzle çabalamanızdır. Bütün bunları yapabilmenizde sizleri destekleyecek yöneticiniz Merkür, yeni başlayacak hayat yolunuzda kafanızın içindeki projeleri hayata geçirmenizi sağladığı gibi, zihinsel açıdan da algılamanızı güçlendirerek ödüllendirecektir.

Burcunuz, kişisel gelişimin zodyaktaki en güçlü ifadesidir. İyileştirici, hizmete yönelik insanlara yardımcı olmaktan zevk alan ruhunuz, başarı denilince akla gelmenizi sağlamıştır. İşte şimdi evrendeki enerjiler yine sizin yanınızda ve sizin destekçinizdir. Toplumda her zaman seçkin pozisyonlarda yer alan sizler, her işin üstesinden pratik zekanızla gelebilirsiniz.

Mantık, açıklık, detaylar vasıtasıyla bütünlük oluşturmayı bilen sizler, şimdi atacağınız yeni adımlarla insanlığa faydalar sağlayacak, becerikliliğiniz, organizasyon yeteneğiniz ve gözlem gücünüzle nerde durmanız gerektiğinin bilinci içinde öne çıkabileceksiniz.

Sevgili Başak, siz değişken toprak burcusunuz. Güç kaynağınız olan çalışkanlığınızla ve verimlilik gücünüzle mükemmeli yakalayabilirsiniz. Herşey gönlünüzce olsun. Başarı dileklerimle,


Terazi

burçlara göre başarı açılımıİdealizm, sosyallik, popülerlik, huzur, tarafsız ve adil bakış açısının güçlü insanları, sevgili Teraziler sınav öncesi sizlere önerim, barışçı çözümlerinizle ve güçlü ilişkilerinizle yeniliklerde bulunmak adına cesaretli olmanız ve kendi gerçeğinizi yaratmanızdır. Sizler evrenin güzelliklerle donatıldığı özel insanlarsınız. Varlığınız sayesinde, hayatın ne kadar güzel olduğunu anlamamız kolaylaşır. Bulunduğunuz yerde huzur, güzellik ve aşk vardır.

Olaylar ve insanlar arasındaki her türlü durumu, en olumlu şekilde değerlendiren sizler, şimdi tüm gücünüzü, yeni bir hayat kurabilmek, yeni bir sayfadan hayata bakabilmek için ön planda tutabilir, sosyal hayatınızdaki yerinizi başarılarınızla belirleyebilirsiniz. Yaşamınız boyunca hakikati arayan sizler, şimdi kendi gerçeğinizi çizmek için umutla yol alabilirsiniz. Bu yolda ne kadar kararlı olursanız olun o denli başarılı olmanız mümkündür.

Net düşünmekten hoşlanan akıllı ve iyi tasarlanmış stratejilerle ilerleyen sizler, toplumun üst kademelerinde görev alabilir, hakkı ve adaleti doğru bir şeklide savunabilirsiniz. Bu üstün özellikleriniz sayesinde toplumun her kademesinde sizi görmek, sizin öncülüğünden istifade edebilmek büyük şanstır. Bütün bunları düşündüğümüzde, kendinizle ne kadar gurur duysanız yeridir.

Sevgili Terazi, siz öncü hava burcusunuz. Güç kaynağınız olan sosyalliğinizle güçlü ilişkiler kurabilir ve bu gücü her alanda kullanabilirsiniz. Herşey gönlünüzce olsun. Başarı dileklerimle


Akrep

burçlara göre başarı açılımıSevgili Akrepler, sezgi ve algılama yeteneğinin dönüşüm gücüyle taçlandırdığı sizler yüreğinizde yankılanan sese kulak veriniz. Bu ses ne yöne gitmeniz gerektiği konusunda sizleri desteklediği gibi, mücadelenizde de en büyük yardımcınızdır. Evrenin sizlere sunduğu bu çağrı altında sınav öncesi size önerim, bilginizden asla şüphe etmemeniz ve azimle ilerlemenizdir. Kendinize inanmak ve güvenmekten asla vazgeçmeyiniz.

Çağımızda yenilenmek için dönüşümde bulunmak son derece önemli. İşte bu gücü evrensel anlamda elinde tutan sizler yöneticiniz Plutonun size göndereceği kuvvetli enerjiler sayesinde kendinize yeni bir dünya kurabilirsiniz. Yüreğiniz ve kafanızın içindeki mücadele gücünüzü, kararlılığınızı, reddedilemez üstünlüğünüzü asla küçük tepelere çıkmak için değil, zirveleri fethetmek için kullanınız. Sizi başarıya çağıran sesi duymazlıktan gelemezsiniz. Bu ses sizi başarıya adım adım yaklaştıracak ve toplumun en üst kademelerinde bulunmanız adına teşvik edecektir.

Başkalarının asla cesaret edemediği, hatta hayal bile edemeyeceği kadar yükseklere tırmanmak için yapmanız gereken, cesaretli olmak, değişime açık bir yüreklilikle evet demek, gözünüzü başarıya doğru dikmek, rakiplerinizi geride bırakmak için canla başla çalışmaktır. Sevgili Akrep, Siz sabit su burcusunuz. Güç kaynağınız olan güçlü duygularınızla insanlarla olan ilişkilerde samimiyeti devam ettirebilir, kontrolü elinizde tutabilirsiniz. Herşey gönlünüzce olsun. Başarı dileklerimle


Yay

burçlara göre başarı açılımıSevgili Yaylar, ufukların kaşifi, yeniliklerin müjdecisi, inancın güçlü temsilcileri olan sizler, ortak bilinç duygusu içinde, muhteşem yeteneklerinizi hayata sunarak, diğerlerine yol gösterebilir, evrensel enerjinizin size çizdiği yolda güvenle ilerleyebilirsiniz. Baktığıyla yetinmeyen, bilgilenmek için delice arzu duyan sizlere sınav öncesi önerim,

Her zaman için yüksekleri hedeflemeniz ve özgüven duygunuzu ayakta tutmaya çalışmanızdır. Hayatın zorlu yollarında, karşınıza çıkabilecek her türlü engeli, yöneticiniz Jüpiterin size verdiği inanç gücüyle aşabilirsiniz. Sizler uzak yolların kaptanlarısınız. Bilindik yollarda ilerlemek yerine, kendinize yeni bir hayat kurabilmek için uzakları hedef alınız. Bunu başarmanın yolu, kendinize inanmakla olur.

Büyümeye, gelişmeye, genişlemeye açık ruhunuz, sıradan olanla asla yetinmeyecek, rutin bir hayatın içinde kaybolup gitmeyecek kadar özeldir. Hangi engel, hangi kişi ve durum sizin bağımsız karar alma gücünüzün önüne geçebilir ki? Hangi sorun, inancınızla aşılmaz ki? O zaman size düşen bilgilenmek için zirvelere çıkmak, öğrendiklerinizi başkalarıyla paylaşarak onların da büyümelerini sağlamaktır.

Sevgili Yay, siz değişken ateş burcusunuz. Güç kaynağınız olan iyimserlik gücünüz ve inancınızla pek çok insana ulaşabilir ve onları tecrübelerinizle eğitebilirsiniz. Herşey gönlünüzce olsun. Başarı dileklerimle


Oğlak

burçlara göre başarı açılımıÖnderlik gücünün, sabrın ve köklülüğünün, yapılanmanın ve güvenliğin temsilcisi siz Oğlaklar, evrensel enerjiler şimdi sizden, bugüne dek öğrendiklerinizi başkalarına sunabilmeniz, gösterebilmeniz adına göreve çağırıyor. Yöneticiniz Satürn gezegeninin güçlü titreşimleri altında, güvenle ilerlemeniz mümkündür. Sınav öncesi sizlere önerim

Toplum içindeki konumunuzu, hedeflerinizi gerçekleştirerek sağlamlaştırabilirsiniz. Hırsınız yolunuzdaki azığınız, amaçlarınız itekleme gücünüz, bugüne dek oluşturduğunuz tecrübeler ışığınızdır. İşte bütün bunlar, bundan sonraki yolunuzda emrinize amadedir. Ektiklerinizi biçme vaktidir. Eğer sizler olmasaydınız, başarı denilen olguyu tanır mıydık, elde ettiklerimizin değerini bu denli anlar mıydık? Hayır bu asla mümkün olmazdı.

Şunu asla unutmayalım ki, evren size sabır denilen muhteşem bir güç sunmuştur. Bu güç eninde sonunda sizi ödüllendirecek, ektiğiniz her tohumun ağaca, ağaçların ormanına dönüşmesini sağlayacaktır. Hiç şüpheniz olmasın ki, bugüne dek verdiğiniz emek, gösterdiğiniz çaba karşılıksız kalmayacak, her öğrendiğiniz bilgi sizi başarıya götürecek mihenk taşı olacaktır. Sevgili Oğlak, Siz temel öncü toprak gurubusunuz. Güç kaynağınız olan, doğal yetenekleriniz ve çalışkanlığınızla her tür kaynağı pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Herşey gönlünüzce olsun. Başarı dileklerimle


Kova

burçlara göre başarı açılımıDeğişiklik, keşif, sıra dışılık, orjinalllik ve yeniliklerin güçlü temsilcisi sevgili Kovalar, kendi kendinizin efendisi olabilmek adına şimdi önünüzde yeni bir yol uzanmakta. Bu yol, ister kolaylık isterse zorluk anlamına gelsin farketmez, siz yöneticiniz Uranüs sayesinde her türlü riski göze alarak kararlılıkla ve hızlı bir şekilde hedefinize ulaşabilirsiniz. Bu güç size bilgi edinmenizde ve bilgiyi cesaretle ifade etmenizde rehber gibidir. Sınav öncesi size önerim.

Olanla yetinmek yerine, daha iyi olması adına çaba sarfetmeniz ve asla yılgınlık göstermemenizdir. Bilirsiniz bir şeye inandınız mı, güvendiniz mi son derece inatçı davranabilir, elde etmeden bırakmazsınız. İşte bu özelliğiniz bundan sonraki büyük başarılarınızın toplumsal alanda yansıma bulması ve takdir görmeniz adına size yardımcıdır. Girişkenlik gücünüz ve dışa dönüklüğünüz yeni yol ayrımında size bir ışık gibi yol gösterecektir.

Sizler yeniliğin usta sahipleri, yaşamınız boyunca sizi yükselirken görmek mümkündür. Sizler için hayat hiçbir zaman sıradan olmayacak kadar özeldir. Bulunduğunuz alan ve önünüzde açılacak yeni sayfaya şu üç kelimeyi güvenle yazınız. Başarı, inanç ve sabır. İşte bu üçlü kuvvet, ikinci yöneticiniz Satürn tarafından size sunulmuştur. Bir gün önemli noktalara geldiğinizde asla şaşırmayın. Sevgili Kova, Güç kaynağınız olan aklınız ve orjinal düşüncelerinizle çevrenizdeki insanlar üzerinde her zaman çarpıcı bir etki bırakabilirsiniz. Herşey gönlünüzce olsun. Başarı dileklerimle


Balık

burçlara göre başarı açılımıGerçekçilik ve maneviyatın evrensel sahipleri, sezgi gücünün ustaları, derin suların, fırtınaların gerçek savaşçıları sevgili Balıklar, hedeflerinizi elde edebilmeniz için önünüzde açılan bu yeni yolda inancınız size rehber olduğu gibi, görünen ve görünmeyen tüm kötülüklerden sizi koruyabilir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz için yapmanız gereken kararlılık, sabır ve istekliliktir. Bu isteklilik öylesine güçlü olmalıdır ki, önünüze çıkan engelleri aşabilmeniz kolay olsun. Sınav öncesi size önerim.

Gerçekçi düşünmeniz, içinde bulunduğunuz çağın gereksinimlerine uygun seçimlerde bulunmanızdır. Bilinçaltınızda biriken tüm yaşanmışlıkların tortularından kurtulunuz. Baskılar altında çökmeden, yeni bir sayfa açmaya gönüllü olunuz. Net bir kimlik duygusu içinde kendinizle barışık olmanız halinde, yöneticiniz Neptünün size sağladığı vizyonu daha da güçlendirebilir, güven içinde yaşayabilirsiniz.

Detayları asla ihmal etmeyiniz. O detaylar ki, bütünü anlamanız adına size rehber olacaktır. Gerçekçi olmanız halinde, önünüzde açılan bu yeni yolda güvenle ilerleyebilirsiniz. Sevgili Balık, siz değişken su burcusunuz, güç kaynağınız olan sezgileriniz, şefkatiniz ve hayalleriniz sayesinde yaşamınızda değişim yaratabilirsiniz. Herşey gönlünüzce olsun. Başarı dileklerimle

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler