HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Çalışma masanıza yeni bir hava katacak, sunduğu kolaylıkla vazgeçilmeziniz olacak kablosuz şarj özellikli mouse pad

İçerik devam ediyor

Siz de gününüzün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçirenlerden misiniz? "Evet." dediğinizi duyar gibiyiz. Eğer öyleyse doğru yerdesiniz. Sizi akıllı cihazlarınızın şarj sorununu kökten çözecek, çalışma motivasyonunuzu ikiye katlayacak teknoloji harikası bir ürünle tanıştırmaya geldik. İşte detaylar!

Trendyol'daki benzer ürünlere buraya tıklayarak

Amazon'daki ürünlere ise buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışma masanıza yeni bir hava katacak, sunduğu kolaylıkla vazgeçilmeziniz olacak bir ürünle karşınızdayız: kablosuz şarj özellikli mousepad. Kablosuz şarj özelliğini mouse pad konforuyla birleştiren bu teknoloji harikası ürün, kullanıcıları tarafından çok seviliyor. Gamerlar başta olmak üzere zamanının büyük kısmını bilgisayar başında geçiren kişilerin olmazsa olmazları arasında yer alan yeni nesil mousepadler akıllı telefon, airpods, akıllı saat gibi kablosuz şarj olma özelliğine sahip cihazlarınızın yanı başınızda şarj olmasını sağlıyor. İster evde ister ofiste, nerede olursanız olun çalıştığınız ortama çok yakışacak bu ürüne siz de bir şans vermek isterseniz;

Trendyol'daki benzer ürünlere buraya tıklayarak

Amazon'daki ürünlere ise buradan ulaşabilirsiniz.


Express


Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

En Çok Aranan Haberler