Cankurtaranlara şok saldırı

2 gencin boğularak öldüğü plajda, acı olaydan sadece saatler sonra bir grup, tehlikeli olduğu için kendilerini denizden çıkarmaya çalışan cankurtaranlara, ardından cankurtarnların merkezine saldırdı.

Cankurtaranlara şok saldırı

İBB'nin Şile Ayazma plajındaki cankurtaranları ve onların barındığı merkez akıl almaz bir nedenden ötürü saldırıya uğradı. Sabahın erken saatlerinde biri 18 diğeri 22 yaşında 2 gencin cenazelerinin çıkarıldığı bölgede denize giren bir grup, kendilerini denizden çıkmaya, güvenli bölgeye gitmeye zorladıkları gerekçesiyle cankurtaranlara ardından onların merkezine saldırdı. Olayda barakanın camları kırıldı. Polis saldırıya karışıkları iddiasıyla 3 kişiyi gözaltına aldı.

"CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK"

Olayın meydana geldiği bölgeye gelerek bilgi alan Belediye Başkanı Can Tabakoğlu cankurtaran ekiplerinin tepkisi ile karşılaştı. Cankurtaranlar can güvenliklerinin olmağıdını söyledi.

POLİS MARİFETİYLE CAN KURTARACAKLAR

Benzer olayların daha önce de yaşandığını söyleyen Tabakoğlu, cankuranların polis kontrölünde de olsa çalışmalarını sürdüreceği söyledi. Bu arada polis saldırıya katıldıkları iddiasıyla 3 kişiyi gözaltına alındı. 3 kişinin polis otosunda tutulduğu sırada kısa süreli bir gerginlik yaşandı. Cankurtaran görevi yapanların polis otosuna yönelmesiyle başlayan gerginlik büyümeden yatıştırıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
insanlarımız aptal uyarmışlar sadece ne var bunda can güvenlikleri için . hiç uğraşmicaksan böyle insanlar için bırak ne halleri varsa görsünler
Sizi kendini bilmez insanlar topluluğu geleceksiniz güzelim şileye plajda mangalınızı yasak olduğu halde yapacaksınız ve dalgalı denizde sınır konulduğu halde sınırları aşacaksınız sonra da gelip sizi uyaranlara kaba güç kullanacaksınız. Ama sizden o kadar çok ki ne yapalım. Gelin görün güzel şilemizin siz illetler pazar akşamı ilçemizi terk ettikten sonraki pis halini. Bu bizim değil sizlerin ayıbı ama pardon siz ve ayıp ne alaka. Sizlere hoş geldiniz demek lazım.
Diğer Haberler