HABER

Cem Uzan'dan Genç Parti'yle siyasete dönüş sinyali

Genç Parti'nin Twitter hesabından yapılan bir açıklama, 'Cem Uzan siyasete geri mi dönüyor?' söylentilerini harekete geçirdi.

Cem Uzan'dan Genç Parti'yle siyasete dönüş sinyali

Cem Uzan, 2002 seçimlerine Genç Parti ile katılmış, yüzde 7.25 oy oranına ulaşmıştı.

2014 SONU İDDİASI

Twitter'da Uzan'ın takip ettiği Genç Parti hesabından paylaşılan mesajlar da dikkat çekici. Genç Parti'nin il ve ilçe teşkilatlanmalarının 2014 yılı sonunda başlayacağı savunuldu.

İşte o mesajlar:

Türkiye'nin olması gereken yere hızla ulaşması için bu tarihi göreve yani Türkiye'nin yönetimine yeniden talibiz. Genç Parti il ve ilçe teşkilatlanmaları 2014 yılı sonunda başlayacaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 101 yorum
Adam bu halkın milyar dolarlarını çaldı, yedi,akıl almaz biçimde hem devleti hem milleti dolandırdı... Tüm dolandırıcılar gibi bayrak-vatan-millet-sakarya edebiyatı yaptı... Ergen cahiller başlamış hemen yorumlarda "helal olsun,buna oy veririm vs. vs." Aziz Nesin az bile demiş... Geri kalmış ve özellikle Müslüman ülkelerde nedense şerefsizlere ve hırsızlara karşı bir sempati var, aptal oldukları için mi acaba, güçlü görünene tapınma ihtiyacı var sanrım... Adam sizi donunuza kadar soydu be, tam ırzınıza da geçecekti ki kaçmak zorunda kaldı..
vala bu adam dünyanın en dürüst adamıdır diyemem, ancak şirketlerine, mal varlklarına el konulmasının tek sebebi siyasete girmesi ve çok kısa sürede ciddi bir oy potansiyeline ulaşmasıdır, hele hele tayyipin şimdiki tavırlarını görünce bu daha iyi anlaşılıyor!
seni okutan hoca sanırım mast. yaparken okutmuş.
tamam Cem Uzan ı sevmem ama yaptıklarınıda yasal bir zeminde yapmış bana göre neden suçlandı devletten aldığın krediyle devlet kurumunu satın alamazsın denildi ama el konulduktan sonra ATV nasıl satın alındı yine aynı mantıkla yani Ziraat Bankasından düşük Faizle alınan krediyle alınmadımı tel kartlarını stok yaptığı için vergi kaçırdığı söylendi ama şuamda kendileri kuyumculardan kaç tl vergi topladılar acaba piyasalardan yüklüce Altın toplayıp bunları yurt dışına çıkarmak hem o ülkeye hemde sıradan halka yapılabilecek bir ihanettir trilyonlarca tl lik altın toplandığında yerine hemen yenisi koyulmayınca altın fiyatı yükselir öylede olmadımı sahte çeyrekler türemedimi
@hunkartensi dostum zaten uzanı ilk çökertme hamlesi motorola davası ile başladı, devlet bildiğin abdnin tahsilat mafyalığını yaptı, sonra baktı ki olmayacak, imar bankası, kepez elektrik, berke barajı... işin ilginci güya yaptığı yatırımların vergisi yüzünden başı belaya girdi ama yatırımlar o borçları karşılayamadı ! mantıklı mı. görünen köy kılavuz istemez
@welierdugan klasik akapeli tavrı, hakaret et, tehdit et, aşağıla, olmadı din ile savun. adamsan iki dayanaklı laf söle de insanlar aydınlansın.
bu adamın bir farkı var şimdikilerden ve daha öncekilerden. bu adam yatırımlarını TÜRKİYE CUMHURİYETİ içinde yaptı. diğerleri TÜRKİYE den çaldı ve çalıyor yurt dışında yatırım yapıyor. Adam Berke barajını yaptı. eski adı ile telsimi kurdu. Türkiye de yatırım yaptı Türk Vatandaşına istihdam sağladı. bunu neden görmüyor kimse?. bi araştırın kimleri dolandırdı. Motorola yı yani Amerikayı Nokia yı yani Yahudileri. fark var. şimdikiler be öncekiler BİZİ dolandırdı.
Tüm bunları imar bankasının içini boşaltarak yaptı. Kendi cebinden mi yaptı. Motorola tüm dünya da uzanlara ait para, gayri menkul, hisse senedi ne varsa hepsini almak için mahkeme kararı çıkarttı. Singapur da uzanlara ait paravan bir şirket bulundu hemen mal varlıklarına el konuldu. Milleti uyutmaya çalışma. Hala bunu savunanlar var ya. Ne diyeyim. ALLAH ıslah etsin.
telsim i ne çabuk unuttun. resmen fahiş fiyatlarla fatura kesiyordu millete. hattını bile kapatmana imkan vermeyen dalavereler (yani hat aldığın ilden başka bir bölge ilinde kapatabiliyordun ve 1 tek vezneyi açık bırakıp milleti kuyruklarda bezdiriyordu) çeviriyordu. adam TMSF na devredilen şirketlerinde bile işçi maaşını iki farklı bodroda gösterip Devlet Denetiminden bile götürüyordu malı. Lüks villalarında şantaj çekimleri ile bürokratları esiri yapmadı mı? Arama yapılan villalarında milyonlarca kontör saklamadı mı? Ha şunu dersen inanırım Bu adam milletin milli duygularını çok ama çok iyi kullanır. Ama o milli duygular sayesinde emer kanını son damlasına kadar. Bence gelmiş geçmiş en te
Geri Dön