HABER

Ceza yazılınca maske takmayanlara böyle seslendi: İnşallah hepiniz ceza yersiniz

Ceza yazılınca maske takmayanlara böyle seslendi: İnşallah hepiniz ceza yersiniz

Sakarya’da maskeyi doğru takmadığı için ceza yazılan Cihat Yıldırım (24), maske takmayanlara seslenerek, “İnşallah hepiniz yakalanırsınız ve siz de ceza yersiniz” dedi.

Sakarya’da polis ve zabıta ekipleri, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Sakarya’da vakaların yüzde 100 oranında arttığını açıklamasının ardından şehirde geniş çaplı denetim başlattı. Denetimler sırasında Çark Caddesi’nde maskeyi doğru takmadığı için sivil polisler tarafından durdurulan Cihat Yıldırım’a ceza yazıldı.

ccd2aaf6892e3615f20be64c80154089

Kendisine yazılan ceza sonrası maske takmayanlara seslenen Yıldırım, “Maskeyi yarım taktığım için denetimler esnasında ceza yedim. Yapacak bir şey yok, yakalandık ve yiyoruz cezayı. Maske takmayan arkadaşlara inşallah benim bu görüntüm uyarı olur, inşallah hepiniz yakalanırsınız ve siz de ceza yersiniz. Bin lira civarında bir ceza yedim herhalde” dedi.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Valla sen once kendin maskeyi dogru takda sonra etrafina bak,akilliya bak beddua ediyor bide sen kendin ornek olman lagzim insanlara,bide simarik tavirli surata bak siritkan
Takılacak yer var. Takılmayacak yer var. Sen nerede maske takacağını karıştırmışsın.
Şartlar kötü önlem alınmıyo desmer ismail akbıyık
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler