HABER

CHP'li muhalifler buluştu

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal ve eski genel sekreter Önder Sav'a yakınlığıyla bilinen isimler Ankara'da bir araya geldi.

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal ve eski genel sekreter Önder Sav'a yakınlığıyla bilinen isimler Ankara'da bir araya geldi. Kendi deyimleriyle "dertleşip, partinin kötü gidişatını durdurmak için neler yapılabileceğini" konuştular.

Gaziantep eski milletvekili Akif Ekici'nin, Ankara-Yıldız'da kiraladığı ofiste buluşanlar arasında, Şahin Mengü, Korkmaz Karaca, Berhan Şimşek gibi isimler de yer aldı.

Yaklaşık 4 saat süren sohbet toplantısında Dersim tartışması, yemin krizi, genel başkanın açıklamaları ağırlıklı olarak ele alındı.

3 Aralık Cumartesi günü de, yine Baykal ve Sav'a yakınlığıyla bilinen kurultay delegesi eski il başkanları biraraya gelecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
bunlar6 ayda bir kurultayı toplamazlarsa sıkıntı basar kendilerini yönetemeyenler iktidara gelince ki oda bunlar icin hayal nasıl yönetecekler
gec kalmis bir toplanti,mevcut yonetim tam bir fiyasko .bunlar muhalefet olamiyor iktidar hayaldan ote olamaz.bu yonetim degismezse yuzde on oy bile alamaz duruma gelecek parti.BU yoneticilerin bir kismi dersime gitse iyi olur,bolucu bunlar..
Kart karıştırıcılar,işiniz gücünüz hep karıştırmak.
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler