HABER

CHP'lilerden İmamoğlu'nun kampanyasına bağış

CHP'lilerden İmamoğlu'nun kampanyasına bağış

ANKARA'da, aralarında milletvekillerinin de olduğu bir grup CHP'li, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyasına bağışta bulundu.

Kaan ULU/ANKARA, (DHA) - ANKARA'da, aralarında milletvekillerinin de olduğu bir grup CHP'li, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyasına bağışta bulundu.
CHP İl Başkanlığı'nca düzenlenen program kapsamında, aralarında milletvekilleri Ali Haydar Hakverdi ve Yıldırım Kaya'nın bulunduğu bir grup partili, Kızılay'daki banka şubesi önünde bir araya geldi. Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine ilişkin verdiği karara tepki gösterdi. İstanbul halkının 23 Haziran'da bir kez daha sandığa gideceğini kaydeden Güvener, "Bu defa çocukları için gençleri için ve 31 Mart'ta gösterdikleri kendi iradelerine sahip çıkmaları için yine 16 milyonun adayı Sayın Ekrem İmamoğlu'nu seçecekler ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı yapacaklar. Biz Ankaralılar olarak Sayın Ekrem İmamoğlu'nun her zaman yanında olacağız. İstanbul halkının iradesine sahip çıkmaya devam edeceğiz. Bugün burada İstanbul halkının yanında olduğumuzun, 16 milyon İstanbullunun belediye başkan adayı İmamoğlu'nun yanında olduğumuzu göstermek için burada toplanmış bulunuyoruz" dedi.
CHP'li Kaya ise İmamoğlu'nun kampanyasına katkıda bulunacaklarını söyledi.
CHP'liler, daha sonra bankaya girerek, Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyasına destek olmak için açılan hesaba bağışta bulundu.

FOTOĞRAFLI

Geri Dön