KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Cilt kırışıklıklarına artık veda edin! Cildi daha genç gösteren 3 etkili yöntem

  Cilt kırışıklıkları yaşlanmanın doğal bir parçası olsa da onları azaltmak veya önlemek mümkündür. Cilt kırışıklıklarına artık veda etmenizi sağlayacak ve cildinizi daha genç gösterecek 3 etkili yöntem bulunuyor. Bu yöntemleri uygulayarak, cildinizin genç ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olabilir ve yaşlanmanın etkilerini en aza indirebilirsiniz.

  Cilt kırışıklıkları, pek çok insan için endişe kaynağıdır ve genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmak herkesin arzusudur. Neyse ki, cilt kırışıklıklarını azaltmak veya önlemek için etkili yöntemler vardır. İşte, cilt kırışıklıklarına veda etmenizi sağlayacak ve cildinizi daha genç gösterecek 3 etkili yöntem...

  E VİTAMİNİNE DİKKAT

  Yüz kırışıklığına neden olan sebeplerden birisi E vitamini eksikliğidir. E vitamini eksikliğini gidermek için üzüm çekirdeklerinden faydalanabilirsin. Üzüm çekirdekleri ezilerek düzenli aralıklarla yüze maske yapılabilir.

  cilt

  MUZ MASKESİ

  Muz, cilt sağlığını destekleyen yağ ve vitaminler içeren bir besindir. Muz maskesi için, çeyrek muzu macun haline gelene kadar iyice ez. Elde edilen ezmeyi ince tabaka halinde yüzünüze uygula. Yaklaşık 20 dk. yüzünde beklet ve bol su ile temizle.

  cilt öncesi sonrası

  CİLT MASAJI

  Masaj taşı veya benzeri bir ürün ile günde 4-5 dakika yüz bölgesine yapacağın masaj, bu bölgedeki proteinleri artırarak cildin daha genç görünmesine yardımcı olacaktır.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler