HABER

Cinsel organının fotoğrafını gönderen kişiyi böyle ifşa etti! Ortalık karıştı

Sosyal medyada cinsel organ fotoğrafı ile tacize uğradığını iddia eden bir kullanıcı bu durumu sosyal medya hesabından duyurdu. Tacizci şahsın annesi tarafından da tehdit edilen genç kadın geri adım atmayarak "Hakan" isimli tacizciyi teşhir etti. Bununla da yetinmeyen mağdur kadın durumu yargıya taşıyacağını açıkladı.

Cinsel organının fotoğrafını gönderen kişiyi böyle ifşa etti! Ortalık karıştı

Sosyal medyada cinsel organ fotoğrafı ile tacize uğradığını iddia eden bir kullanıcı, mesajlarıyla bunu ifşa edince ortalık karıştı.

Karşı tarafın kendisine cinsel organının fotoğrafını çekip gönderdiğini belirten kullanıcı, daha sonra pişman olup özür dileyen o kişiyi affetmedi.

Cinsel organının fotoğrafını gönderen kişiyi böyle ifşa etti! Ortalık karıştı sosyal medya

Yeni evli olduğunu belirten kişiden gelen mesaj içeriklerini tek tek açıklayan Twitter kullanıcısı, cinsel organ fotoğrafı ile kendisini taciz ettiğini öne sürdüğü kişinin annesinden gelen tepki ve tehdit mesajlarını da yayınladı.

s

s1

ANNESİ OĞLUNA SAHİP ÇIKTI, GENÇ KADINI TEHDİT ETTİ!

Mağdur kadın ayrıca, cinsel organ fotoğrafı ile kendisini taciz ettiğini öne sürdüğü kişinin annesinden gelen tepki ve tehdit mesajlarını da yayınladı.

ddd

TACİZCİ OĞLUNU SAVUNAN ANNEYE SERT TEPKİ

Öte yandan sosyal medyada, genç kadına cinsel tacizde bulunan Hakan isimli şahsın annesine de tepkiler geldi. Oğlunun çirkin davranışını savunan ve mağdur kadını tehdit eden anneye sert eleştiriler yapıldı.

33

(Süperhaber)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
bu adamın annesine de ben foto atayım madem normal bi olay gibi karılamıs
İşte hep küçükken göster oğlum amcaya pipini demenin geri dönüşümü bunlar malesef hadi göstertin şimdide devam edin bu kafayla
bi bokluk var bu işin içinde..
Geri Dön