HABER

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı bugün paylaştı

Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın at beslerken ve at binerken fotoğraflarını paylaştı. Varank, Erdoğan'ın fotoğraflarını 'Yaradılanla dost bir yiğit lider' notuyla yayınladı. Hatırlanacağı üzere Erdoğan, 2003 yılında açılışını yapmak için gittiği Bayrampaşa Şehir Parkı'nda, bindiği atın huysuzlanması sonucu yere düşmüştü.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı bugün paylaştı

Mustafa Varank, sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğraflarını ’Recep Tayyip Erdoğan, yaradılanla dost bir yiğit lider’ notuyla paylaştı.

BAYRAMPAŞA ŞEHİR PARKI'NDA ATTAN DÜŞMÜŞTÜ

Recep Tayyip Erdoğan, 2003 senesinde Bayrampaşa Şehir Parkı'nda bindiği atın huysuzlanması sonucu yere düşmüştü. Parkın açılışını yapmak için gelen Erdoğan, burada seyisi tarafından eyerlenen ata binmeye çalışmıştı.

İlk iki denemesinin ardından üçüncüsünde ata binen Erdoğan, seyisin elinden kurtulan atın bir anda huysuzlanması sonrasında bir süre atın üzerinde kalmak için çaba sarf etmiş ancak bunu başaramayınca kum zemine düşmüştü.

Korumaların müdahalesiyle yerden kaldırılan Erdoğan'a ilk müdahale 'Atlı Kafe'de İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı acil yardım ekibi ve Başbakan'ın konvoyunda bulunan Sağlık Bakanlığı'na ait Hızır Acil ekipleri tarafından yapılmıştı.

Geri Dön