HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hırvatistan Cumhurbaşkanı'na teşekkür

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hırvatistan Cumhurbaşkanı Zoran Milanoviç ile görüştü. Görüşmede, Erdoğan, yangınla mücadele için dayanışma ve destek gösteren Milanoviç’e teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hırvatistan Cumhurbaşkanı'na teşekkür

İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hırvatistan Cumhurbaşkanı Zoran Milanoviç ile telefonda görüştü.

ERDOĞAN'DAN MİLANOVİÇ'E TEŞEKKÜR

Görüşmede, orman yangınlarıyla mücadelede iş birliği ve iki ülke ilişkileri ele alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede, orman yangınları dolayısıyla Türkiye’ye geçmiş olsun dileklerini ileten ve yangınla mücadele için dayanışma ve destek gösteren Hırvatistan Cumhurbaşkanı Milanoviç’e teşekkür etti.

BİR YANGIN SÖNDÜRME UÇAĞI GÖNDERİLDİ

Hırvatistan’ın bir yangın söndürme uçağını orman yangınlarıyla mücadeleye katkı olması amacıyla Türkiye’ye göndermesinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, müttefiklik ilişkilerinin böyle günlerde daha anlamlı hale geldiğini belirtti. (AA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
bir yangın uçağı gönderen ülkeye tşkr edecek kadar aciz durumdayız demekki.
teşekkür etmek senin gibiler için acizlik olabilir çünkü sizler insanlıktan nasibinizi almamışsınız oysaki bizde teşekkür etmek acizlik değil erdemliktir.
@mert_1982_uflim hala savunmaya çalışıyorsunuz ya ..allah sizi bildiği gibi cezalandıracak.İlahı adaletin yargısından ve cezasından kaçamayacaksınız.
tanıdım seni Türkiye neden sağa sola maske dağıtıyor, aşı dağıtıyor diyen de sendin senin mayan belli...
BELKİ KENDİ UÇAKLARINI SATAR ARTIK ÜLKEYE FAYDALI UÇAK YANGIN SÖNDÜRME ALIR
ağlanak halimize gülmek istemiyorum. lanet olsun içinde bulunduğumuz duruma bakın. bunun bir haber niteliği taşıdığını düşünmüyorum. sıfr şahsın haberi olsun hergün olduğu gibi önemli yada önemsiz herhangi bir sebeple haberi yapılsın diye siteye eklenmiş bir içerik. ülke yanıyor medya hala nelerin peşinde. sizlerede yazıklar olsun. bu yorumun yayınlanavağını pek, sanmıyorum ama tarafsız bir editöre denk gelirim siye şansımı deniyorum.
Geri Dön