HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yangın bölgesindeki Bakanlarla görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, orman yangını yaşanan bölgede bulunan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüşerek bilgi aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yangın bölgesindeki Bakanlarla görüştü

İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre; Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan, orman yangınlarının kontrol altına alınması çalışmalarını yakından takip ediyor.

ANLIK BİLGİ ALIYOR

Erdoğan, orman yangını yaşanan bölgede bulunan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile telefonda sürekli görüşerek, yangınların kontrol altına alınmasına ilişkin yürütülen çalışmalar ve gelişmeler hakkında anlık şekilde bilgi alıyor.

VATANDAŞA "YANININDAYIZ" MESAJI

Yangınlarda hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yangından etkilenen bölgelerdeki halka geçmiş olsun temennilerini iletti. Yangınların kontrol altına alınması ve tamamen söndürülmesi için devletin tüm imkanlarıyla seferber olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaraların sarılması için vatandaşların yanında olduklarını ifade etti. (DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Anlık bilgi alınca kainat liderinin bir faydası olmuş mu yangın sönmüş mü? Doğu Türkistan Türlerine karşı çini destekleyen ümmetin gaspcilari bu ülkeye vereceği bir şey kalmamış çevresi uçuyoruz diyor amma
Fitnecisiniz vesselam.
birileri turkiyeyi bitiriyor. ama bu ako degil bunu bilin
neden 10 civari TSK ucagi kiralamak yerine 2 rus ucagi kiraladik? Hükumetin suçu degil mi bu? bu durumlar icin alinacak ucaklar alınmadı..
Komşu ülkelerden neden yardım istenmedi?
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler