Daha önce böyle külot görmüş olamazsınız!

Bu bantsız iç çamaşırları tek kelimeyle tuhaf

Daha önce böyle külot görmüş olamazsınız!

Kimse külot izlerinden hoşlanmaz. Ne giyerseniz giyin bütün ilgiyi iç çamaşırlarınıza toplarlar. Shibue Couture adında bir firma bu moda açmazını çözmek için bantsız külot yapmaya karar verdi. Sloganları: “Biz çizgiyi aşmadık…sadece onu sildik!”

Orijinal ürün açıklamasına göre şöyle kullanılıyorlar: “Shibue’ler, külodun ön tarafından arka tarafına kadar uzanan ve yan tarafınızda hafif temiz bir siluet ortaya koyan, yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir yumuşak silikon jel yapıştırıcılar tarafından tutturuluyor.” Kulağa çılgınca mı geliyor?

Hayatınızdaki erkeklerin de boxer çizgilerini dert etmelerine gerek kalmadı. Shibue’nun erkekler için de askısız bir mayo olan banana hammock’a benzer bir "Hibue"su var.
Bu külot büyüleyici olsa da biz biraz şüpheciyiz. Herşeyden önce bu aslında temelde bir tanga ve tangalarla ilgili ne zaman ve nerede giydiğiniz ve hatta vücudunuzu olumsuz yönde ne kadar etkiledikleri gibi birçok durum mevcut. İkinci olarak bu iç çamaşırının yerinde durabilmesi için temas ettiği bölgelerin tamamen tıraş edilmiş olması gerekiyor. Lütfen söyleyin, kim sadece bir yapışkan yarı-tanga giymek için genital bölgesindeki bütün tüyleri almak ister? Üçüncüsü ise bu şey gerçekten aptalca gözüküyor. Gerçekten de aptalca:

Çok özel bir etkinlik için şeffaf veya dantel bir kıyafet giydiğiniz zaman bu ürün külot çizginizin görünmesi problemini olanak dâhilinde çözüyor. İlk olarak vücudunuzun tangalara karşı olumsuz bir tepki göstermeye eğilimli olup olmadığını doktorunuzla konuşmak faydalı olabilir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler