HABER

Dayakçı kocadan ilginç savunma! 'Eşimi sakinleştirmek için kolunu ısırdım'

Adana’da kendisinden 11 yaş küçük eşini darp ettiği için intihar girişimine neden olduğu öne sürülen kocanın ifadesinde “Eşimi sakinleştirmek için kolunu ısırdım” dediği ortaya çıktı.

Dayakçı kocadan ilginç savunma! 'Eşimi sakinleştirmek için kolunu ısırdım'

Merkez Yüreğir ilçesine bağlı 19 Mayıs Mahallesi’nde oturan Fatma Bebek (20) koca şiddetine dayanamayarak 1045 Sokak’taki evinin 3. katından atlayarak intihar girişiminde bulundu. Fatma Bebek, Yüreğir Devlet Hastanesi’nde ilk müdahalesi yapıldıktan sonra Seyhan Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Burada Bebek’in iki ayağının, sağ kolunun ve belinin kırık olduğu belirlenip ameliyat edildi. Bebek’in beline platin takıldı.

AW252176_02

Bu arada, polis dayakçı koca Şahin Bebek’i (31) gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı. Kendisinden 11 yaş küçük eşini, 15 yaşında kaçırıp o günden sonra odun, süpürge sapı ve kemerle dövdüğü ileri sürülen kocanın ifadesi ortaya çıktı.

AW252176_01

Zanlı kocanın ifadesinde işsiz olduğunu ekonomik problemlerin hayatını olumsuz etkilediğini belirterek, “Eşim grip oldu ben de yarın seni doktora götüreyim dedim. Öğleden sonra eve gelip sokaktan eşimi arayıp hadi gel doktora gidelim dedim. Bir süre bekledim eşim gelmeyince eve gittim. Bundan dolayı aramızda tartışma çıktı. Benim üzerime doğru yürüdü. Kendisini sakinleştirmek için kolunu ısırdım. Ben eşimi darp etmedim, evden ayrıldıktan sonra eşimin düştüğünü öğrendim. Bu olaydan dolayı üzgünüm kimseden şikayetçi değilim” dediği öğrenildi.

Fatma Bebek’in ise hastanede tedavisi devam ediyor.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Böyle şerefsizler asılmalı ceza evlerinde beslenmemeli
Kalıbına bakarsan adam sanırsın, ama insanlıktan uzak bir mahluk, nereden türedi bilinmiyor ama bu türler birden cogaldı
@firat_vural_1970 İdamı desteklemiyorum. Mütedeyyin kimseler içinde de, cumhuriyetçi kimseler içinde de hararetli bir şekilde idamı savunan kimseleri de anlamakta güçlük çekiyorum. Zira, mapustan çekinmeyen insanın ipten çekineceğini de düşünmek illüzyon olur. Tarih, asma, ateşe atma, kazığa oturtma, kesme gibi türlü ceza ve işkenceler ile dolu. Ama yoluna giren herhangi bir durum yok. Demek ki, bu da bir çözüm ve merhem olmaz. Bunun haricinde, yanlış anlamalar da olabilir ve Alexander Dumas'ın Siyah Lale romanında olduğu gibi masum kimseler de infaz edilebilir!
hele bir bak bir vurumluk hali var. kızcağızı döversin tabi...
Geri Dön