HABER

Didim'de seyyar satıcı dehşeti! Zabıta Müdürü bıçaklandı

Didim'de seyyar satıcı dehşeti! Zabıta Müdürü bıçaklandı

Aydın'da, çarşamba günleri kurulan halk pazarındaki denetim sırasında Didim Belediyesi Zabıta Müdürü Murat Hacıfettahoğlu (44) tartıştığı seyyar satıcı B.T. tarafından bıçaklandı. Göğsünden yaralanan Hacıfettahoğlu hastaneye kaldırılırken, polis, kaçan B.T.’nin yakalanması için çalışma başlattı.

Didim Belediyesi Zabıta ekiplerdi, Yeni Mahalle’de kurulan halk pazarında denetim yaptı. Denetimler sırasında, Didim Belediyesi Zabıta Müdürü Murat Hacıfettahoğlu ile uyardığı bir seyyar satıcı arasında tartışma çıktı. Tartışma büyüyerek kavgaya dönüşürken seyyar satıcı B.T. bıçakla Zabıta Müdürü Hacıfettahoğlu'nu göğsünden yaraladı. Hacıfettahoğlu kanlar içinde yerde kalırken, B.T. olay yerinden kaçtı. Kanlar içinde yerde kalan Hacıfettahoğlu, beraberindeki zabıta memurlarınca Didim Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Hacıfettahoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

7e56e4391cfc8e40b57faabafaab0dce

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay ve Didim Belediye Başkan Yardımcısı Zeynel Şener, hastaneye gelerek Hacıfettahoğlu'nun sağlık durumu hakkında Başhekimi Dr. Ethem Bilgiç'ten bilgi aldı.

Polis, kaçan seyyar satıcı B.T.’nin yakalanması için çalışma başlattı.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
satıcının ellerine sağlık ya arkadaş nerede gariban birini görseler hep birlikte çullanıyorlar adamın üzerine eh adamında canına tak etmiştir .
Seni yetiştiren ile o bıçaklayan kişiyi yetiştiren kişiler gelişimini tamamlamadan evlenmiş olmalı. Bıçaklamış, yani öldürmek istemiş. Vatanı mı satmış, bayrağı mı yakmış bu zabıta. Sen askeri de polisi de sevmiyorsundur. Çünkü onlar da görevlerini yapıyorlar.
ZABITALAR ÇOK AZITTI YA...
ZABITALAR AYNEN SIRTLAN SÜRÜSÜ GİBİ GARİBANLARA SALDIRIYORLAR TEZAGLARI KARGA TULUMBA SAĞA SOLA SAVURUYORLAR YANİ ZABITALAR ÇOK AZITTI......
Geri Dön