'Diktatör diyeni sallandırırlar'

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu.

'Diktatör diyeni sallandırırlar'

AK Parti'nin 12 yıllık geçmişinden ve gelecek hayallerinden bahseden Erdoğan, Mısır'da yaşananlara da değindi. Erdoğan, Mısır'daki darbenin arkasında İsrail olduğunu söyledi. Başbakan Erdoğan, "Elimizde belgeler var" dedi. Kendisine "diktatör" diyenleri eleştiren Erdoğan, "Diktatörlüğün olduğu bür ülkede sabah akşam televizyonlarda gazetelerde "Diktatör" diyemezler, sallandırırlar, aynı Mısır'daki gibi" şeklinde konuştu.

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

"AK Parti 12 yaşında ulaştı. Elbette bir siyasi parti için 12 yıl uzun bir süre değildir. 12 yıl olsa da hareketimiz davamız 12 yıla değil, binlerce yıla sarih bir partidir. AK PArti Selçuklu, Osmanlı, Cumhuriyet çınarının gövdesinden gıdasını alan bir partidir.

Kendimize 3 önemli tarih belirledik. 2023, 2053 ve 2071. Hedefi olmayanın başarıya kilitlenmesi mümkün değildir. 12 yıl önce AK Parti olarak tezahür eden kadim hareket, ibretlik bir süreçten geçmiş ve bugünlere ulaşmıştır.

AK Parti, sırtını statükoya dayamış bir parti değildir, gücünü, yetkisini, mevcudiyetini, sırrını belli güç odaklarından, belli çevrelerden devşirmiş bir parti değildir, Hakka, millete inanarak bu günlere ulaşmıştır.

"YA SABIR ÇEKTİK"
Bizi ezmek, bizi yok etmek bizi silmek için kendilerine bahane arayanlar oldu, Allah'a hamd olsun hiçbirine bu bahaneyi vermedik. Silah ve şiddet, arkasına halk desteğini alamayanların yöntemidir. İçinde siyaset yaptığımız partilerin nasıl kapatıldığını bugün lütfen tekrar inceleyin.

Hatta 2007 yılında AK Parti'ye açılan kapatma davasını da inceleyin, şimdi biz de inceliyoruz. O davalarda şiddet bulamazsınız, o davalarda bulabileceğiniz tek şey ısmarlama emir komuta zinciri dahilinde hazırlanmış gazete küpürleridir. O davada bulamayacağımız tek şey ise hukuktur, adalettir.

Düşünün eğitim haklarImızı kaybettik. Kızlarımızı üniversitelerin kapılarında hüngür hüngür ağlattılar, onların eğitim özgürlüklerini elinde aldılar. Her seferinde "ya sabır" çektik, işte bu günlere o sabrın neticesi olarak ulaştık. Geleceğe de sabırla yürüyeceğiz. Sırtını statükoya dayayan er ya da geç kaybetmeye mahkumdur. Sırtını Hakk'a sırtını millete dayayan ise her zaman kazanacaktır.

"DARBENİN ARKASINDA İSRAİL VAR"
Mısır'da darbenin arkasında İsrail var, elimizde belgesi var. 2011 seçimleri öncesinde Fransa'da
yapılan bir oturumda, Adalet Bakanıyla Fransa'dan bir entelektüel o da Yahudi, orada aynen şu ifadeyi kullanıyorlar, 'Mısır'da Müslüman Kardeşler seçimi kazansa da onlar kazanamayacaktır, çünkü demokrasi seçim değildir.' Aynı, uygulama bu. O zaman Batı, demokraside tanımı yakalaması, öğrenmesi lazım. Bu yakalanmaz, öğrenilemezse demokrasinin tanımındaki bu çelişkiler, bu çatışmalar dünyayı bir başka yere doğru taşıyacaktır.

Türkiye'yi kendi ülkesinde karalamaya çalışanlara, kendi ülkesini şikayet edenlere Türkiye'nin ne kadar demokratik bir ülke olduğunu yerel seçimlerde göstermek zorundayız. Utanmadan sıkılmadan diktatörlük türküleri söyleyenlere Mart ayında gereken cevabı hep birlikte vermek zorundayız.

"HODRİ MEYDAN DİYORUM"
Bu seçimler çok önemli. Bize diktatör diyenlere işte bugün buradan "hodri meydan" diyorum. Mart ayında millet, kimin diktatör olduğunu net bir şekilde ortaya koyacak. Eğer diktatör görmek istiyorsanız Mısır'a gidin.

Hacı Bektaş'ta o muhterem zat'ın manevi huzurunda bu ülkenin başbakan yardımcısına bir kendini bilmez alçakça saldırıda bulunuyor. Ana muhalefet partisi milletvekilleri saldırganı okşuyorlar. Adeta sahip çıkıyorlar. Bu kendini bilmez kısa bir süre sorgulandıktan sonra bakıyorsunuz hemen ödüllendirilircesine tutuksuz yargılanmak üzere salıveriliyor. Ondan sonra diktatörlükten bahsediyorlar. Diktatörlüğün olduğu bir ülkede sabah akşam televizyonlarda gazetelerde "Diktatör" diyemezler, sallandırırlar, aynı Mısır'daki gibi.

"CHP İFLASIN EŞİĞİNDE"
Ana muhalefete şunu hatırlatıyorum, gidin bakın bakalım milli şefiniz döneminde bir tek kişi cesaret edip de ona diktatör diyebilmiş midir? Darbeci arkadaşlarınıza bugüne kadar diktatör diyebilmiş olan var mı? CHP, genel müdürünün dahi kontrolünden çıkmış durumda. SSK'yı batıran genel müdür CHP'yi de iflasın eşiğine getirdi. CHP şu anda sadece sokakta şiddet uygulayanlarla gündeme gelebilen bir partidir. CHP'nin gündemi artık vandallar ve bunlara sahip çıkan medya kuruluşları tarafından yönlendiriliyor. Türkiye Cumhuriyeti'nin başbakan yardımcısı senin gözlerinin önünde yumruklanacak ve ardından kürsüye çıkacaksın ve bir özür dilemeyeceksin. Ardından elemanların saldırganı okşayacaklar. Siz hangi diktatörlükten hangi demokrasiden bahsediyorsunuz?

Türkiye olarak Mısır'daki darbeye en sert tepkiyi gösterdik. Şimdi Sayın Bahçeli çıkmış, 'Başbakan Mısır'daki darbeyi kabullenemedi' diyor. Sayın Bahçeli 'Siz kabullendiniz mi? İçinize sindi mi?' Evet biz kabullenmedik ve kabullenmeyeceğiz, zira Mısır'daki darbeye sessiz kalırsak, yarın aynı tuzağı bize kurduklarında sesimizi çıkarmaya hakkımızı olmaz.

Batı Mısır'da facia karşısında iyi bir sınav veremedi. İslam dünyası Hz. Yusuf'u kuyuya atan kardeşlerden farksızdır. Ama Rabbim nasıl o kardeşleri Yusuf karşısında mahçup muhtaç ettiyse bugün de zulme uğrayanların refaha çıkmasına kimse mani olamayacak. Biz Türkiye olarak ilkelerle hareket ederiz ve Sayın Bahçeli sen önce imanının sesini duy ve orada zulme uğrayan çocukların yanında ol."

günün haberleri

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 160 yorum
ne çektin şu geziden be başbakan adamların silahları yok, bombaları yok, korumaları yok hatta ve hatta hiç sahip çıkanları bile yok. ama senin her gücün korumaların basının paran silahın var... neden hala GEZİ KABUSUNU ATAMADIN ÜZERİNDEN. haaaa adamlar senin yandaşlarından daha zeki daha özgür daha hür ve eğitimli olmalarımı tahammül edemediğin
beğenmeyen arkadaşlar diyemeyeceğim beğenmeyen şerefliler neyi beğenmediniz sizdemi sürüdensini,z
BEN ZANNETTİM Kİ BU AÇIKLAMARI OKUYUNCA HERŞEY SÜTLİMAN GİBİ. PKK YI KİM YENİDEN YARATTI. ÜLKE EKONOMİSİNİN GELİŞİMİNİN BENİM CEBİME GETİRDİKLERİ NELERDİR.DEMOKRATİK EŞİT HAKKA SAHİPSEK NEDEN YASAKLAR VAR. SIĞINAN SURİYELİLERE MADDİ MANEVİ BAKMAK ZORUNDAMIYIZ.YÜZDE ELİM VAR DEMEK DİĞER YÜZDE ELLİNİN ÜVEY EVLAT OLMASIMIDIR. BİRLİK BU HALKI KUCAKLAMAKSA NEDEN ÖTEKİLEŞTİRİYORSUNUZ. VSVS. KISACASI SAMİMİ DEĞİLSİNİZ. BİZ BUNU ÇOK İYİ OKUYOR VE GÖRÜYORUZ. SİZ ANCAK BEYİN GELİŞİMİ KIT CAHİL VE ÇOCUKLARI İNANDIRABİLİRSİNİZ.
Tabi,adil seçim olursa,mesela,devlet olanaklarıyla oy satın almak suçtur,kendi paranla satın almak bile,bu sayede millet ucuz insan sürüsü haline gelir.
Erdoğan, "Diktatörlüğün olduğu bür ülkede sabah akşam televizyonlarda gazetelerde "Diktatör" diyemezler, sallandırırlar, aynı Mısır'daki gibi" Mısırda demek ki dikatatör yok bu sözlere göre bizde millet taksime döküldüğünde polisi milletein üzerine resmen yunana saldırır gibi saldırttınız evinde oturmuyorsa ölümü hakketti dediniz bu durumda Mısırdada millet sokakta ölüyor yani protesto edebiliyor
11 yıldır diyolar başkan, boş ver...sen marmarayı, hava alanını, köprüyü ve diğerlerini bunların gözüne gözüne sokmaya devam et..ilk başta da dinden imandan ödleri patlıyodu..sanıyolardı ki barlar - discolar - meyhaneler - kafeler - ocakbaşılar - pavyonlar - kapatılacak, kadınlar çarşafa - erkekler cüppelere girecek, etraf takunya sesleri ile inleyecek...maşallah millet her yerde şişenin dibine vurup, vur patlasın çal oynasın..hatta bizim antalyada ilerici chp gençliği plajda şezlongun üstünde yiyişiyo da dönüp bakan yok..akşam eğlence mekanları camilerden 1000 kat daha kalabalık...
SN BAŞBAKAN NE KADARDA MISIR AŞIKLISI OLDUNUZ HANİ EMRİNDEN ÇIKMADIĞIN BATI NE YAPTI ŞİMDİ GERÇEKLERİ GÖRÜRSÜNÜZ BELKİ AYRICA SEN BIRAKDA MISIRI BİZİM MISIRA BAK BURADA BİR TÜRLÜ AÇIKLANMAYAN ÇÖZÜM SÜRECİNDEN BAHSET BUNLARI HASIRALTI ETME DAİRE FİYATLARI YILDA %100 ARIYOR ACABA BUNLARI ARTIRAN MÜTEAAHİTLERİN VERDİĞİ VERGİLERDE AYNI ORANDA ARTIYORMU ASGARİ ÜCRETLE KAÇ KİLO ET ALINIYOR KİRA ASGARİ ÜCRETİN NE KADARIDIR BİZE ELİN MISIRI DEĞİL BİZİM MISIR LAZIM BİZ KENDİ İŞLERİMİZE BAKALIM LÜTFEN AYRICA ASGARİ ÜCRETLE ALINAN EKMEK VE YUMURTAYI KIYASLAMAYI BIRAKINIZ BU NUMARALAR ESKİDİ ETE GEL ETE
ŞU ÇENENİ BİR KAPA YAHU. AYRICA SEN CHP Yİ BIRAK İKTİDARSIN YAPTIKLARINDAN HABER VER YAPACAKLARINDAN. BU HİKAYELERİN SIKTI YAHU. HEP AYNI NAKARAT.. DİN KARDEŞİ DİYECEĞİM AMA DEĞİLİZ BE RECEP, İSLAMDA AHLAK OLUR, HELAL OLUR, HARAM OLMAZ, YALAN OLMAZ, RİYA OLMAZ, LAFI SÖZÜ BİR OLUR, ADİL OLUR. VİCDANLI, ŞEVKATLİ SABIRLI OLUR, KİBİR OLMAZ.. EEE BUNLAR SENDE YOK. YANİ SENİN DİNİN SANA BİZİ KARIŞTIRMA. NEDİR SE SENİN Kİ..
Bizim çocuklarımızın elinde Silah yoktu Toma'yla Gaz bombalarıyla, Joplarlar SALDIRDI POLİS.! Kör olanlar,ölenler OLDU öNCE ONLARIN HESABINI VER.! MISIR BASBAKANI DEĞİLSİNİZ HERHALDE
ölüm bizi ayırana kadar sizinleyiz sayın başbakanım, tüm ahmaklar size karşı birleşmiş bu sizi zaten büyük lider yapıyor..
evlendinizmi hayırdır
o zaman allah tan en kısa zamanda bu cehennem zebanisini cehennemine kabul etmesini diliyoruz cehenneme kabul olur mu evet olur yoksa bu cehennemi bile kirletebilecek bir yaratık
ya da bütün ahmaklar onun yanında !
adamsın tayyip kıskananlar çatlasın:))
POTAMYALI,TÜRK DEĞİLDE ONDAN HERHALDE.
klasik taraftar partili. kalecisini bilmeyen takım taraftarı gibisiniz. hiçbir icraatı bilmezsiniz ama ölümüne savunursunuz. yarın bir başkası gelir tayyip tukaka olur (örn.; ecevit, demirel, çiller, erbakan, vs.) şuna cevap verebilirmisin? Türkiye ne kadar üretim yapıyor (hayvan, tahıl, enerji, petrol, doğalgaz ithal ediliyor) karşılığında ne kadar tüketiyor. bizde petrol, doğalgaz yada çok kıymetli bir maden olmadığına göre bu ithalatların paraları nasıl ödeniyor sizce (örn. özelleştirmeler, yabancıya taşınmaz satışındaki sınırın düşürülmesi vb.)
madam gibi adam haklısın
Büyüksün Sayın Başbakın. Dünyada sayende söz söyleyebilir hale geldik, dünyada birileri sizin iki dudağınızın neler söyleyeceğine bakıyor.Türkiye 80 yıllık tarihinde bu kadar konuşmamıştı, Allah sizi başımızdan eksik etmesin...
içimizde, hatta şua yorumları okuyunların bir çoğu şu hükümetinde aynı mısır gibi darbeyle devrilmesini isteyen okadar hain varki
AMERİKANCI YALAKALARDAN OLUYOR HAİNLER.MESELA BAŞBAKAN HAİN.ÇÜNKÜ O POTAMYALI BOP UN EŞBAŞKANI.SEN DE ONUN YALAKASI...
katılıyorum ama devrilsede ilk onlar kellesini verecek
Sizden iyi hain mi olur. Korkudan demokrat kesiliyorsunuz. Memleketi batıya sattınız, şimdi de yalandan batı karşıtı oldunuz. Vicdanını dinle.
GENEL KURMAY BAŞKANI MÜEBBET ALIP BDP PKK VEKİL BELEDİYE BAŞKANLARI HAPSE GİRMEZSE TERÖR ÖRGÜTÜ ELEBAŞLARI YAKALANMAZSA SEN TÜRK MİLLETİNİN NAZARINDA HAİN SAYILACAKSIN KÜRDİSTANCI MÜNAFIK SAYILACAKSIN BUNU UNUTMA ERDOĞAN.HAA BU BDP Lİ VEKİL BELEDİYE BAŞKANLARINI KCK LILARIDA BUNCA KATİLLİKLERİNE KARŞILIK MİLLETİN GENCECİK FİDANLARINI KATLEDENLER BUNCA EVLADI BABASIZ BIRAKANLAR ALENEN ÖZERKLİK BÖLÜNME PLANLARI EYLEMLERİ YAPANLAR ORTADA EFE GİBİ GEZERSE ERGENEKON MERGENEKONM HEPSİ ÜLKEMİZİ BİTİRME HAREKATI OLARAK GÖRÜLÜR.DEMEDİ DEME.BUNU TÜRK MİLLETİ AFETMEZHABERİN OLSUN..DEMEDİ DEME
dogru gazeteler dergiler televizyonlar yayın yapamaz diktatörlügün oldugu yerde tipki gezi olaylarinda oldugu gibi.. 12 yilda ilk defa bir sözüne hak verdim..
Ülkeyi parsel parsel sattınız böldünüz yolsuzluklarınız aldı başını gitti Cemaat bile farkına vardı.size verilen desteklerini çekti hala ne yüzle vatandaşın karşına çıkıp konuşuyorsunuz anlaşılan yüzünüz nasırlaşmış.
Manda kafa! Sen cemaati ne kadar biliyor ve tanıyorsun ki böyle malca yorumlar yapıyorsunuz.Gezi olaylarında gidip İsrail,Amerika,İran,Avrupa ve Suriye ile ittiifak yapıp halkı birbirine düşürmek isteyen asıl hainlerden niye bahsetmiyorsunuz.Sen ve senin gibilere cahil diyorum.Ama cehaletinizi ileri götürürseniz hainlik mertebesine ulaşırsınız.Dünyaya kumun altından bakmayın.
bosnadaki katliamda,çeçenistandki katliamlarda filistindeki katliamlarda Türkiye biraz sesini çıkarmaya kalktı ümüğümüsü sıktılar. şimdi cesurca nerde bir haksızlık var nerde bir katliam var sesini en yüksek tonda çıkaran bir Türkiye var. bu dünden bugüne nasıl güçlendiğimizin en basit göstergesidir ancak sen ve senin gibilerin ha hafızası yeterli değil o günleri hatırlamaya ya da zekası. Gezi Zekalı olmak böyle birşey işde. bundan 10 sene öncesine kadar ülkeyi kimlerin neye sattığını göremeyenler bugün boş boş konuuyorlar unutma ki köpeklerin su içmesiyle denizler kirlenmez.!!!
nerede ne yolsuzluğu var? kanıtın varmı? nereyi parsel parsel satmış? halk huzuunda ihale yapılıyor, birisi alıyor, sonra adı peşkeş çekildi deniyor. gidin allah aşkına!adam gibi muhalefet edin
Sen de bir parsel alsaydın ya!
ne di,yon senya boş boş konuşuyon kafamı ütüleme çekiill başımdan gölge etme
Diktatöre diktatör diyeni sallandırırlar. E doğru söze Ahmet emmi ne desin. Eyi de diktatörü ne yaparlar acaba. Bundan böyle diktatöre demokrasi havarisi diyeceğiz. Yani adını başka türlü söyleyeceğiz. Demokrasi havarisi, demokrasi havarisi, demokrasi havarisi....
İZMİRİN YAN TARAFTAKİ ORMANI KİM YAKTI CHP SORMASA TABİKİ BASİT Bİ PARTİDİR CHP ORTAKMI YAKTILAR
ben tarafsız bir vatandaş gözüyle ülke çıkarları için akpartinin iktidardan inmesini istemiyorum,, bunlar iktidarı kaybederse halimiz mısırdan,suriyeden,libyadan daha kötü olur bu hazımsızlık ve kibirle ülkede taş üstünde taş yağmalanmayan yer yakılmayan kamu kurumu kalmaz
SON DERECE HAKLISINIZ NEDENMİ BU HALDE TALAN EDİLMİŞ BİR HÜKUMET DEVRALINMAZ! BURAKIN TAMAMI YOK OLSUN AMA BUNDAN MAALESEF TARAF OLANLAR ZARAR GÖRECEK! YAŞAYALIM GÖRELİM! BİR MUSİBET, BİN NASİHATTEN İYİ DEMİŞ ATALARIMIZ.
yalanlarını sevsinler.millet keriz ya biz hiç bir şeyi takip etmiyoruz ya yasla gitsin millete.bak koçum MK iktidara gelirken şeriat getireceğiz diyerek geldi.Daha sonra ne yaptı ilk iş İran ile ilişkilerini kesmek oldu.Bunu İsrail-Abd istedi.daha sonra İsrailin yıllardır yapılmasını istediği ama komşusu Etiyopya yı iyice kuraklığa götürecek baraj yapımına başladı ve Etiyopya ile savaş durumuna geldi,Suriye'de muhaliflere silah verdi Mısır halkı buna şiddetle karşı çıktı.Kısaca İsrail-abd ne istediyse müslüman kardeşler bunu yaptı.mısır halkı uyandı ve seçmenin 3te 2 si sayısınca 45 milyon
vay be ne güzel takip etmişsin sen ya.. ne güzel biliyorsun helal vallahi..mursiyi devirenlerin başta israil abd olduğunu mısırın israil sınırını açtığından beri neler yaptıını açıklamalarını abd ve avrupanın neler yaptığını gözden kaçırmış olacaksın heralde. yoksa senin candaş medyan yazmadımı bunları. benim yandaş medyamda belgeleri görüntüleri ile var arada bir oralarıda takip et de ufkun genişlesin en azından.!!!
Diyosun... Kıçından senaryo yazma
O değilde bunlar halaa kendini %50 zannediyo ya ona gülüyorum.. Mısıra destek bahanesiyle şeriat hilafet isteriz diye meydanlara inen mollaların toplamı, gezi parkı eylemlerinde gece konaklayan kardeşlerimiz kadar değiler.. Tabi şunuda gözardı etmemek lazım, otobüs metro seferleri olmayınca bu kadar toplanabiliyolar yazııııkkk :) Haydi bindirilmiş kıtalar, mücahitler mısıra koşun..
yüce Allah insanlığı senin gibi insan sevgisinden yoksun yüreklerden korusun.
NUMARALARIN ARKASINA GİZLENİP YAZMA..CHP KÖPEĞİ
amin
MYNET HABERDE YANDAŞ BİR KANALMI... (((.....?
YENİ Mİ JETON DÜŞTÜ..
ne o sadece gezizekalıların ulusalcıların haberleri mi yapılacaktı. bu dediğin 10 sene öncesinde kaldı herkez postal yalayıcısı darbe sevdalısı idi şimdi devir değişti.. artık yalanacak siyonis postallar kalmadı. yok eğer yalamak isteyen varsa buyursun silivriye.!!! körlerle sağırlar birbirini ağırlar.
aynen öyle
sen klonuştukça vatan hainleri ve chpliler çatlıyor sayın başbakanım sen konuş bunlar çatlasın hasetinden
ülkede olup bitenleri gündemden düşürmek için dikkatleri mısıra çeviriyorsunuz ,yine israil üzerinden nemalanıyorsunuz sayın başbakan.size ne mısırda olup bitenden.kendi ülkenizin vatandaşlarıyla ilgilensenize.sanki vatandaşın hiç sıkıntısı yokmuş gibi namkör arap lara bir sürü yardım gönderiyorsunuz.750 lira maaş alan emekli nasıl geçinir bunun hesabını yapın.asgari ücretle çalışan vatandaş evine ekmek götürür ,çocuklarını nasıl okutur bunun formülünü bulun bize.ne yapayım ben mısırı , suriyeyi ,filistini.unutma senin ülkeninde yüzde 99 müslüman.
evet dediği gibi bir çağ bitiyor yeni bir çağ başlıyor şeriat geliyor sevinin türkler sevinin artık kız çocuklarınız 10 yaşında evlenecek. 4 er karınız olacak. eşlerinizi boş ol dediğinizde boş olacaklar ne güzel değilmi...mutlumusunuz..
öcü geliyor öcü...aynı hikayeleri 12 yıldır dinliyoruz
yaşamaya devam et hayal aleminde
şizofren düşünce çok hayalcisin :)
10 yaşında sevgili yapıp hamile kalacağına evlensin ;) geniş baba
ilk defa akp ye oy verecegim ben ne makarna aldım nede kömür geçmişteki liderlere göre bu iyi adam bunun yerine gelecek adam gibi adam olmadıgı için sahte partilere verecek oyum yok
vatanını satan satmayandan daha mı değerli
beyin bedava
Tez zamanda hakkın rahmetine kavuşacak merak etmesin türk halkı
bu adama neden oy verilirki insanların hiç mi bişeyden haberi yok .en azından 1 mart tezkeresini meclise sundu diye bu adama oy vermem mesela
İP DEGİSTERMEDEN YORUMLARIN COGU BEGENİLMİYO TRAFİK İPTEN TESPİT ETTİM HAHAHAHAHA
etten kemiğe dön inşallah dünya kurtulsun tuhaf birinden
"İNŞALLAH"
amacin ne kardeşim senin şeriaat düzenimi hıı?
keşkede şeriatla yönetilsen.adalette daha eşit olursun gelir dağılımında eşit olursun insan haklarında daha eşit olursun sizler neden ALLAH ın şeriatına karşı geliyorsunuz anlamadım.ALLAH var peygamber var diyen şeriat ı reddedemezki.şeriatta rüşvet adam kayırmaca alt üst sınıf olmaz herkes eşittir.siz ne istediğinizi bilmeden kahrolsun şeriat diyen ates lerdenmisiniz ya.bazı yasalarını şeriata göre yapsan kar edersin zarar etmezsin.
kanser mıs kyamamm
HASTALIKLA ÖVÜNÇ OLMAZ KARDEŞİM. TANRI NEYİ, NASIL VE NEZAMAN YAPACAĞINI BİLİR. HEPİMİZ CAN TAŞIYORUZ, HER HASTALIK BİZLER İÇİN DE OLABİLİR.
HERHALDE DOKUNULMAZLIKLARIDA KALDIRIP HAKKINDAKİ YOLSUZLUK DOSYALARININ HESABINIDA VERECEK BUARADA ŞU ,KISIKLIDAKİ EV,DEYİMİNDENDE KURTULALIM,BASIN NEREDEYSE GECEKONDU DİYECEK O EV ÇOCUKLARININ HEDİYESİDİR,GEMİCİK ÇALIŞIYOR YA
Hakkında yolsuzluk davası olmayan kimse yok parti ayrımı olmaksızın sanırım Devlet Bahçeli hakkında yoktu, ama sorun o değil, eğer dokunulmazlık kalkarsa bu ülkede hukukçular padişah olur ülkeyi saavcılar ve hakimler yönetmeye başlar bence dokunulmazlığın kalması çok önemli
Ne güzelde üstü kapalı tehditlerde bulunuyor.Kusursuz olan İslamiyettir,Müslümanlar değil. Din tüccarlığı yaparak,insanların dini husumetlerine sömürge yapanlar Kahrolacaktır. Allah reva gelmez , herşeyi görür kollar.
Utanmadan hala Cumhuriyet diyor(Atatürk diyemiyor), Alparslan diyor, Fatih diyor. Bu tarafta işin iş de saydığın Türk Büyükleri'nin iki eli yakanda olacak öbür tarafta sen merak etme. Sen tarih boyunca Türk'ü içeriden vuran Vahdettinler'in İngilizler'in ABD'lilerin, bilumum Haçlılar'ın, Araplar'ın, Kürtler'in uzantısı olabilirsin ancak...
ahmaklar atatürkten önce fatih vardı cumhuriyetten önce osmanlı vardı sizin gibi ahmaklar orda köleydi. şAHBAZDINIZ ŞAHMI OLDUNUZ.... her kelimenizde ATATÜRK diyorsunuz hade ATATÜRK bu millet için bişeyler yaptı siz ne yaptınız ? ATANIZIN yaptıklarını bozmak içinmi burdasınız. madem sadece sizin ATATÜRk ünüz neden onun sadece bazı yaptıkalrını yapıyorsunuz. işinize gelen konulardamı atatürk izinde gidiyorsunuz.......
Hüsnü MÜBAREK devrildikten sonra ordu yönetimi ele geçirdi,o zaman niye MÜSLÜMAN kardeşler çıt etmedi.Al birirni vur o birirne.Açıkca Mısır ŞERİAT kanunlarını istiyor.Orada denize girmek bile yasak.Öldükten sonra eşiyle 6 saat içinde ilişkiye girebilecek fetvalar verildi yasa çıkarıldı.
Mısırda diktaya karşı çıkanlar hükümet tarafından destekleniyor.Doğrudur da,nitekim seçilmiş bir hükümet silah zoruyla devrilmiş ve buna karşı çıkan kitle katledilerek susturulmaya çalışılmaktadır.Bunun yanında Türkiye'de hükümet karşıtı her görüş terörist,her eylem çapulculuk olarak nitelendirilip polis gücüyle bastırılmakta,muhalif gazeteler,yazarlar,iş adamları tehdit edilmekte,insanların twiter gibi özel haberleşmeleri takip edilmektedir.Bu nasıl bir çelişki.Başka ülkelerde baskıya direnenler masum,kendi ülkende terörist,çapulcu.
hükümet karşıtı eylemmi bu söz bayağı bi masumane oldu ya sen gezi olaylarını hükümete karşı olarakmı görüyorsun yapma ya türkiyeye karşı bir eylemdi öyle olmasa elin almanının ingilizinin ne işi vardı taksimde ? niye tüm istekler yapılan yatırımların feshedilmesine yönelikti görün artık ya yazık sizlere gerçekten
:)sizin zihniyetinizdeki insanlara sadece gülüyorum demokrasinin savunucuları ne oldu niye 12 yıldır demokrasi düşmanı oldunuz aydın insanlar.daha çok uzun yıllar allah başımızdan eksik etmesin.milletin iradesine biraz saygı gösterin dicem biraz insan olun dicem ama sizden imkansızı istemeyede hakkım yok tabi.
papa(rte) diyor ki ''Sisi, genelkurmay başkanlığına Sayın Mursi’nin getirdiği kişiydi''..papa(rte) yavuklusu Mursi'nin diğer marifetlerini söylemeyi unutmuş,ben söyliyeyim;Mursi ve çocukları ABD vatandaşıdır,Hükümeti kurar kurmaz kadınların denize girmesini yasakladı,Kız çocuklarının 9 yaşında evlenmelerini yasallaştırmaya çalıştı,Ölen eşin cesediyle 8 saat cinsel ilişkiye girme 'hakkını' Anayasa'ya eklemeye çalıştı,Kadınların pazardan Muz alımını yasakladı....sapık oğlu sapık gerici-yobazlar,işte papa'nın(rte) mursiciği!!!
Diğer Haberler