HABER

‘Dişimi acıttın’ dedi diş hekimini yumrukladı

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezinde görev yapan kadın diş hekimi, bir hastası tarafından darp edildi. İddialara göre, diş tedavisi için gelen Onur Türkoğlu, diş tedavisi sürdüğü sırada, dişinin acıdığını söyleyip, sedyeden kalktı ve diş hekimi Hilal Cansız'a yumruk attı. Hekim Cansız, aldığı yumruk darbesiyle yere düşerken, ilk müdahalesi muayehanede yapıldı. Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olaya sert tepki gösterdi.

‘Dişimi acıttın’ dedi diş hekimini yumrukladı

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne diş tedavisi için gelen Onur Türkoğlu (24), diş tedavisinin sürdüğü sırada, iddialara göre dişinin acıdığını söyleyip, sedyeden kalktı ve diş hekimi Hilal Cansız'a yumruk attı. Diş Hekimi Cansız, gözüne ve kafasına gelen yumruk darbeleriyle yere düşerken, saldırgana ilk müdahale muayenehaneye giren hemşire tarafından yapıldı.

GÖZALTINA ALINDI

Güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen Onur Türkoğlu daha sonra gözaltına alındı. Gözüne ve kafasına yumruk darbeleri alan diş hekimi Hilal Cansız ise müşahede altına alındı. Saldırıyı kınayan Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Müdürü Tahsin Öztunç, "Görevi sadece insanlara hizmet olan bir sağlık çalışanının bu şekilde darp edilmesini tasvip etmiyoruz" dedi. (Sabah)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
bir başörtülü kimbilir neler yapmıştır adama. adamı canı gönülden tebrik ediyorum. keske tüm dişlerini yumrukla yere dökseydi bu diş hekiminin.
@citroturk babaannen, onun annesi, onun da annesi başörtülüydü. onların da dişleri böyle yumruklarla dökülmeli miydi?
senin gibi hastaları ıslah etmek olmuyorsa imha etmek lazım.
@citroturk sanıtım size onun bunun çocuğu demek suç ve günah işlemek olmazdı. çünkü halkı dini duygulardan dolayı kin ve nefrete sürüklüyorsunuz belli ki...
@citroturk senin karın ve annen bize neler yapıyor ah bir bilsen
@citroturk senin muhtemelen ağzında hiç dişin yoktur
@citroturk BİR İNSAN(SA) ANCAK SENİN KADAR ADİ VE SEFİL OLABİLİR. ZATEN YORUMLARINA BAKILIRSA HEP YIRTIK DONDAN DÜŞER GİBİ DÜŞTÜĞÜN BELLİ.
hastaya ceza verilsin 2 yıl sağlık bakanlığından hizmet alamasın
Bu kadın derhal recm edilmeli!!!
@merkebus TESETTÜRLÜ HEKİM ZORUNA GİTTİ DİMİ...
@paati34 Zeka seviyene attırayım!!!
Geri Dön