HABER

Dizinin çatışma sahnesini silahlı kavga sanıp polise ihbarda bulundular

Malatya'da, silahlı kavga olduğu ihbarı üzerine adrese sevk edilen polis ekipleri, dizi çekiminin çatışma sahnesiyle karşılaştı. Oyuncular ise set sırasında gerçek polislerin geldiğini görünce ne olduğunu anlamaya çalıştı.

Dizinin çatışma sahnesini silahlı kavga sanıp polise ihbarda bulundular

Sabah saatlerinde dizi çekiminin çatışma sahnesi sırasında çevredeki vatandaşlar, silahlı kavga olduğu ihbarında bulundu. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

e1c7240342007e16a8ba774bd74984b1

Polisler, dizi setinde silahlı kavga sahnesinin çekimlerinin olduğunu belirledi. Oyuncular ise gelen polisleri görünce ne olduğunu anlamaya çalıştı.

f06a7c0f946909dec2961944df5946f2

Yanlış anlaşılma olduğunu anlayan dizi ekibi ve polisler derin bir nefes aldı.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Dizi ekibinin çekecekleri bölgedeki en yakın kolluk kuvvetlerine bilgi vermesi gerekiyor hiç mi düşünmediniz muhitteki insanlar paniğe kapılır diye :-#
Zaten insanların kültürünü artıracak bir şey çekmezler, varsa yoksa şiddet.
Dizilerde neden sürekli silah var anlamış değilim silah olmadan dizi çekilmiyormu zamanında kurtlar vadisi arka sokaklar anlat bana Karadeniz vb hep şiddet hep şiddet sonrada neden bu ülkede çok sorun oluyor deniliyor bu dizilerin çekilmesine izin verdiğiniz müddetçe bu olaylarda olur artık izin vermeyin şiddet içeren dizileri
Geri Dön