HABER

Eşini aldatan İngiltere Sağlık Bakanı açıklama yaptı: Sosyal mesafe kurallarını ihlal ettim

Koronavirüs pandemisinde aldığı kararlarla sık sık gündeme gelen İngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock, bu kez dünyanın konuşacağı bir skandalla gündeme geldi. Bakan eşini, danışmanı Gina Coladangelo ile aldattı. İhanetle gündeme gelen bakan istifa çağrılarını reddederek, ülkeyi salgından çıkarmak için göreve devam edeceğini belirtti. Ancak Hancock'un açıklaması şaşkına çeviren türdendi. Bakan, ''Bu koşullarda sosyal mesafe kurallarını ihlal ettiğimi kabul ediyorum" dedi.

Eşini aldatan İngiltere Sağlık Bakanı açıklama yaptı: Sosyal mesafe kurallarını ihlal ettim

The Sun gazetesi, evli olan Hancock'un yine evli olan eski lobici Gina Coladangelo'yu bakanlık binası içinde öperken gösteren güvenlik kamerası görüntülerinden alınan fotoğrafları yayımladı.

Haberde, Hancock'un, Coladangelo'yu martta 6 aylık bir sözleşmeyle ücretsiz danışman olarak atadığı ve daha sonra ona Sağlık Bakanlığı yönetiminde bir görev verdiği ancak bunu ilgili birimlere bildirmediği ifade edildi.

Screenshot_34

SOSYAL MESAFE KURALINI İHLAL ETTİM

Haberin ardından yazılı açıklama yapan Hancock, "Bu koşullarda sosyal mesafe kurallarını ihlal ettiğimi kabul ediyorum" dedi.

İnsanları hayal kırıklığına uğrattığını ve bunun için çok üzgün olduğunu belirten Hancock, muhalefetin istifa çağrısını ise reddetti.

Screenshot_36

Hancock, "Ülkeyi bu salgından (yeni tip koronavirüs) çıkarmak için çalışmaya odaklanmaya devam ediyorum ve bu kişisel meselede ailemin mahremiyetine saygı gösterilirse memnun olurum" ifadesini kullandı.

Bakanın eşi Martha Hancock'un bu sabah üzgün olduğu görüldü.

Screenshot_13


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
bizim vatandaşımız da kendi ülkesini yerin dibine sokmaya devam etsin.. bu adam böyle yapar kanada da 176 istismara uğrayan çocuk cesedi bulur abd 4 gündür 1 tane binanın enkazını kaldıramaz ama baktığın zaman bizim ülkemizde yaşanmaz... Allah aşkına gidin oralarda yasayın
Yanlış her yerde yanlıştır, ahlaklı dürüst insan kim yaparsa yapsın buna yanlış diyebilmeli.Bizde olunca niye saklayalım
çocuk sapla samanı karıştırma.
Allahtan guzel cvplar vermisler orada hersey oluyo die bizde demi olsun nasil bir egitim sistemimiz var anlamis degilim valla senden kac tane var bide yani....
Sen unuttun galiba esenyurt belediye başkanı Necmi kadıoğlunun yaptıklarını gülüyorum kokuşmuş sistemlerinize
toplum cahil ve tembel oturduğukları yerde devlet bize baksın diyor çoğu genc çalışmıyor iş beğenmiyor
Bir kereden bir şey olmaz
beyefendi bu nasıl yorum böyle
sağlıklımı die bakmış adam
büyük ihtimalle dış etlerini kontrol ediyor
42 yaşında ingilterede bakansın arkadaş ne işin var genç sekreterler varken 47likle. Bak elinde patladı. Çıtır olsa belki eşin hevestir diye affederdi ama bu durumda işin zor
barbarlar
Geri Dön