KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dünyanın en büyük yanaklı modeli Anastasia Pokreshchuk'un estetiksiz hali görenleri şaşkına çevirdi

  36 yaşındaki Anastasia Pokreshchuk 'dünyanın en büyük yanaklarına' sahip olduğunu iddia ediyor. Devasa elmacık kemikleriyle bakanın bir daha baktığı Ukraynalı modelin estetiksiz fotoğraflarını gören şaşkına döndü.

  Dünyanın en büyük yanaklı modeli Anastasia Pokreshchuk'un estetiksiz hali görenleri şaşkına çevirdi

  Anastasia Pokreshchuk, yüzündeki olağanüstü değişimi Instagram hesabında sergileyerek fenomen haline geldi. Ameliyat öncesi halini ortaya çıkaran kadının estetiksiz hali şoke etti.

  Ekran görüntüsü 2024-05-26 100035

  Anastasia yıllar içinde dolgu ve kozmetik işlemlere küçük bir servet harcadı . On yıl kadar kısa bir süre önce tanınmaz haldeydi ve takipçileri onun radikal değişimi karşısında şaşkına dönmüştü.

  Ekran görüntüsü 2024-05-26 101625

  Etkileyici isim kısa süre önce öncesi-sonrası fotoğraflarını paylaşarak, "Ben de böyleydim." şeklinde yazdı. Sürekli büyüyen yanaklarının yanı sıra, göğüslerine de silikon yaptırdığı da fark ediliyor.

  Ekran görüntüsü 2024-05-26 100052

  Instagram'da 'justqueen88' kullanıcı adıyla yer alan modelin sıra dışı değişimine takipçilerinden yorum yağıyor. Devada yanaklı kadına takipçilerinden, "Her şeyiyle çok güzel.", "Artık kendinle uyum içindesin. Hayatta öyle bir hava var ki senden.", "Eski halini daha çok beğendim, güzel.", "Vay canına, önceden çok formda ve güçlü görünüyordun." şeklinde yorumlar geliyor.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler