HABER

Efsanevi futbolcu Pele, İstanbul'da!..

Efsanevi futbolcu Pele, İstanbul'da!..

Dünyaca ünlü eski Brezilyalı futbolcu Edson Arantes do Nascimento Pele, İstanbul'a geldi. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda başlayan "Perakende Günleri'07"de, yarın "Sürdürülebilir Başarı" başlıklı bir konferansa katılacak Pele, Saat 16.00'da Atatürk Havalimanı'na geldi.

VIP salonunda bir süre dinlenen Pele, alandan ayrılırken, havalimanında kendisini bekleyen basın mensuplarının çokluğu karşısında şaşırdığını belirterek, "Bu kadar gazeteci benim için mi" dedi.

Pele, bir gazetecinin, Türkiye-Bosna Hersek maçı hakkında görüşlerini sorması üzerine, "Türkiye popüler bir takım. Umarım kazanır. İyi şanslar diliyorum" şeklinde yanıt verdi.

Türkiye'deki futbol ve Brezilyalı futbolcularla ilgili bir soruyu da Pele, "İyi futbol adamları var. Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico'yu beğeniyorum" diye yanıtladı. Pele daha sonra Atatürk Havalimanı'ndan ayrıldı.

Pele, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yarın saat 17.00'de başlayacak, "Sürdürülebilir Başarı" başlıklı panelde konuşacak.

Geri Dön