HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Epic Games giriş: Epic Games Store’a nasıl giriş yapılır?

Epic Games Store dijital oyun uygulaması, günümüzde internet üzerinden oyun oynamayı seven birçok kişi tarafından tercih edilen bir uygulamadır. Piyasada birçok farklı özelliği ve avantajı ile dikkat çeken çok sayıda oyun platformu bulunur. Epic Games ise zengin oyun çeşitliliği ve bazı oyunların ücretsiz olmasıyla öne çıkan bir oyun platformudur. Bu platformda oyun oynayabilmek için öncelikli olarak üye olunup giriş yapılması gerekir. Peki, Epic Games Store’a nasıl giriş yapılır?

Epic Games giriş: Epic Games Store’a nasıl giriş yapılır?

İnternet ortamında birçok farklı oyun oynama platformu vardır. Epic Store uygulaması bilgisayarlara indirilebilen bir oyun oynama uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde çok sayıda kullanıcı bu uygulama üzerinden oyun oynamaktadır. Uygulama içerisinde yer alan oyunlardan faydalanabilmek için öncesinde üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Üye olunurken herhangi bir ücret ödenmesine gerek yoktur.

Epic Games giriş

Mac ve Windows bilgisayarlar için özel olarak tasarlanmış olan Epic Games dijital oyun uygulaması ile kullanıcılar son derece eğlenceli vakitler geçirebilir. Bu oyun uygulaması içerisinde bazı oyunlar ücretsiz bir şekilde oynayabilmektedir. Ücretli olan oyunları oynamak için ise öncesinde üyelik üzerinden satın alma işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra ise oyunlar doğrudan bilgisayara indirilebilir veya kütüphanede saklanabilir. Ayrıca kullanıcıların bilgisayarları olası nedenlerden dolayı arıza verirse oyunlar hiçbir şekilde kaybolmaz. Bu dijital oyun platformunda keyiflice oyun oynayabilmek için öncelikli olarak üye olunması ve sonrasında da giriş yapılması gerekir. Kullanıcılar üye olduktan sonra Epic Games giriş yap kısmından uygulamaya giriş yapabilir.

Epic Games Store’a nasıl giriş yapılır?

Epic Games Store dijital oyun uygulamasında hem oyun severler hem de oyun geliştiricileri bir araya gelme fırsatını yakalamaktadır. Ayrıca oyun içerisinden sağlanan gelirlerin büyük bir bölümü oyun geliştirmede büyük rol oynayan kişilere gönderilmektedir. Bu dijital oyun platformu içerisinde çok sayıda hem ücretli hem de ücretsiz oyun seçeneği bulunmaktadır. Kullanıcılar bu uygulamaya üye olduktan sonra ücretsiz oyunları oynama hakkına sahiptir.

Ayrıca kullanıcılar bu uygulamayı bilgisayarlarına yükleyerek de kolayca giriş yapabilir ve oyunlar oynayabilir. Bu noktada uygulamaya girişin nasıl yapılacağı konusu önem kazanır. Kullanıcıların Epic Games Store’a giriş yapabilmesi için izlemesi gereken adımlar genel olarak şöyledir:

  • Öncelikli olarak https://www.epicgames.com/ sitesine giriş yapılması gerekmektedir.
  • Siteye giriş yapıldığında sağ üst köşede "giriş yap" bölümü yer alır. Bu bölüme tıklayınız.
  • Ardından Epic Games uygulamasına üye olurken oluşturulan kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriniz. Bu şekilde oyun uygulamasına giriş sağlanmış olmaktadır.

    Express

En Çok Aranan Haberler