HABER

Eskişehir'de liseli genç kız arkadaşını kalbinden bıçakladı

Eskişehir'de lise son sınıf öğrencisi 18 yaşındaki A.İ., tartıştığı 15 yaşındaki M.E.'i tek bıçak darbesiyle göğsünden bıçakladı. Hastaneye kaldırılan M.E. tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken, bıçağı yere atıp kaçan A.İ. ise polis ekipleri tarafından kısa süre sonra kent merkezinde yakalandı. Gözaltına alınan genç kız, polislere verdiği ifadede M.E. ile aralarında eskiye dayanan husumet bulunduğunu, yolda karşılaştıklarında tartıştıklarını anlattı.

Olay dün saat 15.30 sıralarında meydana geldi. Daha önceden birbirlerine hakaret edici sözler kullandıkları için aralarında husumet bulunduğu öne sürülen öğrenci olmayan M.E. ile liseli A.İ., sokakta karşılaşınca tartıştı. Tartışma ardından A.İ., M.E.in tek bıçak darbesiyle göğsünden yaraladı. A.İ., bıçağı yere atıp kaçtı. E., çevredekilerin çağırdığı ambulansla Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. M.E., doktorların çabasına rağmen kurtarılmadı.

Polis ekipleri A.İ.'yi kısa süre sonra kent merkezinde yakaladı. Gözaltına alınan A.İ., polislere M.E. ile aralarında eskiye dayanan husumet bulunduğunu, yolda karşılaştıklarında tartıştıklarını anlattı. İncedağ, M.E.nin üzerine doğru gelmesi üzerine yanında taşıdığı bıçağı çıkarıp ona doğru salladığını söyledi. Genç kız, yapılan sorgu ardından adliyeye sevk edildi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
sinek öldürür gibi insan öldürüyosun Allah kahretsin hepinizi adaletsiz bu ülkede çıkarız iki gün sonra kafasında herkes
Ne 18 i kız sanki 28-29 yaşında gibi görünüyor,giyim kuşamından da anlaşılacağı gibi..Kaldıki kim yanında bıcak taşır ben 35 yaşındayım 1 kere bıçak taşımadım,belliki planlayarak yapılmış bişey,ne diyim ALLAH ıslah etsin ANA BABALAR dikkat etmeli,çocukları kimlerle geziyor kimlerle konuşuyor,18 yaşındaki tecrübesiz ve hayatı daha yeni yeniöğrenmeye başlayan bir genç o tecrübesizliğiyle herşey yapabilir,bundan 10 yıl sonra diyecekki ben ne yapmışım,bunu nasıl yapmışım,bir erkek içinse buna değermiydi diyecek.
helal olsun herkes kızı suçlamış anasında babasında suç yok devlette yok millette yok kimsede suç yok böyle adaletsiz düzen varsa hiç acıma hakkındır devlet ceza versede
Geri Dön