Esra Erol'dan şok cinayet için ilk açıklama

Esra Erol kendi programında evlenen ve bugün karısını bıçaklayarak öldüren Rıfat G. olayıyla ilgili ilk açıklamayı yaptı

Esra Erol'dan şok cinayet için ilk açıklama

Rıfat G. (57), nisan ayında Esra Erol'un programında evlendiği 47 yaşındaki Selime G.'yi 6 yerinden bıçaklayıp öldürdü.
Esra Erol yaptığı ilk açıklamada "Olayın şokunu atlatamadım" dedi.

Instagram hesabı üzerinden yayınladığı mesajın altına "Olayın şokunu atlatamadım. Rabbim ailesine sabır versin" yazdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 57 yorum
Saçma sapan insanlarla saçma programları yapmaya devam edin. Gerçi ülkenin gidişatına göre hareket ediyorsunuz işiniz para kazanmak sonuçta ! Bu ülkeye kimse faydalı birşey yapmıyor. Herkes bencil herkes kendini düşünüyor. Yazık..
Yazdıkların elbette anlamlı,yani din iman denilen şey aslında para imiş meğer.Bizim paramız yok.Ama Göktürk Gök Tanrı inancımız halen tertemiz ama sayımız çok az.
Olayı çözmüşsün kardeşim
siz ne iş yapıyorsunuz bilemem ama .herkes bir iş yapacak hayatını sürdürmek için ..kimileride bir işin yanında birkaç ek iş yapıyor doymuyor ..hayat bu rabbim her canlıya bir beyin vermiş doğru kullansın diye ..evet herkes kendini değil cebini düşünüyor ..bu olayda esranın suçu yok şimdiye kadar bir iki olayı var ..onlarıda kuş beyinli oldukları için piyasaya çıkmışlar işte istisnalar kaideyi bozmaz ..
buralarda yapılan evliliklerden ne beklenirki..şaşılacak haber değilkii...hiç bir öküz erkek demiyorki kaç erkekle yattın kimsin,aldatmayı meslekmi edindin...soran öküz erkek yok...ama kadın denen yaratıklar malın varmı araban varmı maaşın varmı rahatça istiyorlar...orası evlenme yeri değil fuhuşu para karşılığı yapma yeridir....
BRAVO KARDEŞİM BİR ERKEK OLARAK SENİ TEBRİK EDİYORUM
o değil de esra erol acayip güzel yav bitiyorum :D
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler