Fatih Portakal'dan canlı yayında çok konuşulacak açıklama

FOX TV Ana Haber spikeri Fatih Portakal, müftülere evlendirme yetkisi verilmesiyle ilgili; Bu adımın altında başka bir şey var mı?" dedi. Portakal, " Ben ve benim gibi bir çok insanda öyle bir intiba bıraktılar ki atılan her adımda bir şey arar oldum. Bana hastalıklı kafa diyebilirsiniz." ifadelerini kullandı"

İlerleyen günlerde Meclis Genel Kurulu'na gelecek olan "müftülere evlendirme yetkisi" verilmesini öngören yasa değişikliği hakkında Fatih Portakal da yorum yaptı.

"BANA HASTALIKLI DİYEBİLİRSİNİZ"

Portakal, haberle ilgili gelişmeleri sunduktan sonra şu yorumu yaptı; "Sorgulayan bir insanım, özellikle iktidar beni çok ilgilendiriyor. Sorguladığım nokta şu: bu kanunun altında başka bir neden var mı? Güvenemediğim için soruyorum. Bununla ne yapmak istiyorlar. Ben ve benim gibi bir çok insanda öyle bir intiba bıraktılar ki atılan her adımda bir şey arar oldum. Bana hastalıklı kafa diyebilirsiniz."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 135 yorum
Sen adamsın adam,milyonlar seninle gurur duyuyor ALLAH'ım seni korusun PORTAKAL
@ermanca33 BEN DUYMUYORUM. ÇÜNKÜ PORTAKAL KONUŞMUYOR STRES ATIYOR KENDİNCE
@ermanca33 çok güldüm, adamsın demişsin ya, valla ne yalan söylim, sen de bi alemsin yani...
@ermanca33 dogru amerikalı israilli avrupalı ve diğer şerfsiz vatan hain nlerigurur duyuyor
@ermanca33 adammı madammı! portakal mı mandalina mı?
hadi ordan hiristiyanların düğününde nikahı kim kıyıyor hastalıklı kafalılar, akledemiyor musunuz. Elbette müftü kıyacak nikahı alla alla aklınızı çalıştırın kiraya vermeyin...
LAN YÜRÜ GİT PORTAKALMISIN MANDALİNAMISIN NESİN BE YA..:)))
Beynin ancak bu kadar savunabiliyor değil mi çıkan yasayı :)
Sayın Portakal yürütülen politikalar sayesinde ülke de aklı başında kimse kalmadı, durumun normal yani, hepimiz aynıyız.
@88my KENDİNİ YUKARIDA GÖRMENİN ALÇAK GÖNÜLLÜĞÜNÜ YAPMA ÇABASI GELİŞME VAR DEVAM ET
papaz nikah kıyar müftü kıyamaz
@extrabilenadam PAPAZ AYİN DE YAPAR, MÜFTÜ DE AYİN YAPSIN MI?
len onların ibadeti ayin senin ki de sana ait ibadet hastalıklı kafa
@extrabilenadam yanlis papaz nikah kiyamaz papaz yada hristiyan din adamlari sadece kilisede bizde imam nikahi dedigimiz dinsel töreni yapar. avrupa da din adamlarinin nikah kiyma yetkisi yoktur !! ama öyle lanse edilmiski sanki papazlar yapiyor birsey olmuyor müslümanlar yapinca sorun oluyor gibi :) hristiyan din adamlari resmi nikah kiyamaz! yetkileri yok !
E ne olacak Fatih Anakrada bir saray var şimdi deniz kenarına birde yazlık saray yapıyoruz.Araplarla sidik yarışına girdik. Saraylara cariyeler bunların nikahını kıyacak imam neden olmasın.Adamlar zinamı yapsınlar. Büyük günah zina. İtibardan tasarruf olmaz. Böylece zinayıda günahtan olmaz.zaten kanunda zina serbest.
@serkanalgan SEN HAYAL ALEMİNDEN BİR UYAN NE TÜR ŞEYLER TÜKETİYORSUN DİKKAT ET KENDİNE. YAZIK ETME KENDİNE
Sen zaten pislik adamsın. İngiliz ajanısın. Sana başka ne diyebilirlerki. ZÜPPE
asil o dedigin sendin galiba agzini bozduguna goree..
ulan xxxx fatih portakal , papaz nikah kıyarken sıkıntı yok imam nikah kıyarken kafamda soru işareti , açık açık söylesene kafandakini İslama karşıyım desene ne kıvırtıyorsun ???
HASTA OLDUĞUNU KENDİ SÖYLÜYOR UZAK DURMAK LAZIM.
HRİSTİYANLAR DA PAPAZ KIYIYOR DA BİŞEY OLMUYOR MÜFTÜ KIYSA NE OLUR BİDE MİLLETE GERİCİ DERSİNİZ
Benim iki evladım da yabancı kızla yurt dışında evlendiler malesef sizin bilmeden görmeden yazdığınız gibi değil önce resmi nikah sonra dini tören hazırladılar sonra bizde ülkemizde dini törenimizi Mevlüt yaptık resmi nikahı papaz yapmıyor bizdeki gibi halihazırda mevcut olan yasalar gibi. İmam yine kıysın ama resmi nikahıtan sonra dini nikahı kıysın yoksa ilerde çocuklarınızda büyük sıkıntılar yaşayabilir
zaten öyle olmadığını söyleyen yokki
sen zaten hastalıklısın,hangi dine mensupsunuz anlamadım ki sizin derdiniz ne bu işle,inanmıyorsan gider inandığın gibi yaparsın ki öylede yapıyorsunuz size sizin gibi vikleyen mi var.
PKK Teşekkürcüsü Sıkılmış Portakal yine çıktı meydaneee her bir ihanet açıklaması birbirinden şahane. İstanbuldaki 0.05 kuruş ulaşım zammını 1 hafta yaygara kopardığın günleri gördü bu millet. Türkiye Düşmanı Murdock un Fox kanalında Türkiye yanlısı yayın beklemek hayal zaten.
asıl senin kafan arkasındakileri biz merak bile etmiyoruz çünkü biliyoruz. Fox tv ve senin gibiler ingilize ve yahudiye çalışırsınız. Menfaatiniz için bu ülkeye her türlü kötülüğü yaparsınız.
hastalıklı şovmen:)
imam yetiştirip iş bulamıyorlar ondan. imam hatipleri işe kavuşturacaklar imamlık yetmiyor çünkü
SEN ZATEN HASTALIKLI KAFASIN. SİZİN ŞERRİNİZDEN ALLAH BU MİLLETİ KORUSUN
BU DA FAZLA KONUSUYO
Adım adım şeriata doğru. By by demokratik laik hukuk devleti. Hoşça kal...
@emlbiltek LAİKLİĞİ KİM ANLATIYSA SANA YANLIŞ ANLATMIŞ. PAPAZLAR LAİKLİĞİN KAYNAĞI ÜLKELERDE NİKAH KIYIYOR....SEN DERSİNE İYİ ÇALIŞMAMIŞSIN BİRAZ ARAŞTIRICI OL....
@hozen32 papazlar resmi nikah kiyamaz yetkileri yok !
ülkenin nereye gittiği apaçık ortada!!! Türkiyeyi de orta doğulu cahil bir topluma dönüştürmeye çalışıyorlar...
@engin_1976_mgoil Sen okuyormusun merak ettim hani ne okuyorsun hep oynı sayfayımı okuyorsun
bu amerikan kanalının abd piyonunu niye buraya koyuyorsun.kime hizmet ettiği belli kurtlu portakalı bilmiyormusun türkiye aleyhine çalışıyor.
kanalın adı menşei nedir?
papazlarda yetki varda bizde neden olmasın yoksa zorunuzamı gidiyor
HIRİSTİYAN KİLİSEDE PAPAZ EVLENDIRIYOR SESİN ÇIKMAZ. AMA BİZDE İMAM NİKAH KIYACAK DENILDIGI ZAMAN AÇTI AĞZINI
@garnizon82 arkadaşım kimse papaza gidipte ikinci üçüncü bir eşi nikah etmiyor hem papazın bir resmiyeti yok açıkça kadınlara haksızlık etmiş oluyoruz yarın kadında üç beş koca isterse devletin yasasına göre haksız sayılmaz bu kararlar resmiyeti ve ciddiyeti ciddiyeti zarara uğratır işin özü her çatı altında güvensizlik baş gösterir lütfen adaleti hak olan hakkı vicdanın sesini yok saymayalım gelişmek varken hapis olmak neye
Senin hangi kafadan olduğunu zaten biliyoruz. Hıristiyanlar kilisede nikah kıyarlar sizlerden olduğu için ağzınızı açmazsınız doğal olarak konu TÜRKİYE olunca kıçınızı yırtarsınız sizi zındıklar...
zırboşun teki olduğunu sonunda itiraf etmiş aklın yolu bir
Yürü be kimse tutamaz seni. Gönlümün dediklerini zikrediyorsun Allahına gurban
PAPAZLAR NİKAH YAPIYOR DA MÜFTÜ YAPAMAZ MI?
@gokalpilhan yurt dışındayım. papazlar nikah yapmıyorlar. burada isteyen igder istemeyen gitmez kiliseye. resmi nikahı burada da beledye yapıyor. sizi her zamanki gibi yiyorlar. filmlerde gördüğünüz herşeyi gerçek sanmayın. Papazın herhangi bir resmi işlevi yetkisi yok burada. yetkili belediyedir.
@gokalpilhan ilamda gavurlara benzemek iyi değil. papaz aayin yapıyor müftü yapamazmı keşke hepiniz ölseniz ülke rahatlasa
@voodoo2000 kardeş boşa laf anlatma bu azıcık müslüman olsa papaza benzemek istemeez buınlar akpnin kahpesi adnan oktar ve fetö gibi bunlarda akp
@erkan_uygar_2017 lAİKLİĞİ SEN Mİ KEŞFETTİN....
@erkan_uygar_2017 Allah bilir kardeş kimin ne zaman öleceğini. ancak sana kına siparişi verdirmem.
@voodoo2000 doğru söylüyorsun da anlayanlara. beyaz koyunlar anlamaz ki...
portakal senin aklın zekan yetmez böyle konulara seni aşar .......
adam misin yoksa biz mal miyiz boş konuşuyorsun fatih ismi sanna yakişmiyor
portakal bey senin kime hizmet ettigin belli neden avrupada nikahlar kilisede kılınıyor onları da yargılasana ama yapamazsın amerikalı yahudi patronun seni çizer canım abd uşakları.
hastalık lı ve özürlü kafa yapısına sahip birçok anarşist ten birisi sin fatö.
Kardeşlerim biliyorsunuz. Bir spiker var.Hahh. portakal. Yav sen spiker olsan ne yazar, olmasan ne yazar? Sen kimsin ya? Haddini bil haddini...Kilon kaç para senin? Manavda bile 3 TL'den alıcı bulmuyorsun eyy portakal...(Şakadır,kızmayın.)
Bu haberi görünce reha muhtar geldi aklıma? Acı var mı fatih
Portakal senin için sorun yok sen git belediye nikahı ile yaşa ama imam nikahı dinimizde şarttır,yaptırmayan zina etmiş olur.bu böyle biline.
@hsemg size bir soru...kadın veya erkek karşı cinsiyle imam nikahı yapıp birlikte olabilirmi.olursada 3 defa boş ol dediğinde boşanıp,daha sonra aynı işlemi başka birileriyle yapıp aynen devam edebilirmi.ve bu yapılan işler zinamı olur yoksa olmazmı.
@savaskoc7474 işin kolayı var,elinde internet denen nimet var.eğer samimi isen ara,bak görürsün.güzel allah'ım kolaylsştırın,zorlaştırmayın demiş.imanla alakalı,olmayana kolay bile zor geliyor.
bunların amacı ülkeyi dini kurallarla yönetmek laikliği kaldırmak müftüler nikah kıyarken birartenede akp bröşürü verir damatla geline şimdi diyorlarki papaz nikah kıyıyorda müftü niye kıymasın çünkü papaz siyaset yapmıyor ama bizim müftüler siyasetin içinde evet hayır oylaması zamanlarında hiç dikkat ettinizmi camilerde hocaların ağzından hayırlı kelimesi geçtimi ben duymadım hayırlı cumalar demeye bile çekiniyorlardı
@ali546191 Be yurtdışında yaşıyorum. Aslında papaz nihak kıymıyor. Dini töre gerçekletiriyor. O da isteyene. İstemeyen gitmeyebiliyor. Resmi nikahı buradaki belediye kıyar. O zaman evlilik resmiyet kazanır. papaza gitmiş gitmemiş hiç bir resmi bağlayıcılığı yok. filmlerdeki gibi değil yurtdışında evlendirme olayı.
PORTAKAL SEN GİT KİLİSEDE PAPAZA KIYDIR NİKAHINI VEYA TAZELE.BUNA LAYIKSIN SEN.İSLAM DÜŞMANI BRE KAFİR.
@volcano1144 Sende ensar vakfına yaptırırsın nikahını.
kendini bilmekte erdemliktir. sonunda hasta olduğunuzu anladınız
@evolations senin referans aldığın normal hasta olmasın...
hasta olduğun doğru kafa yokki hizmet ettiğin yerlere söyle bi doktora göstersinler seni
@Ersans78 Acaba siz butür hastalığınız için hiç doktora çıktınızmı?Saklamayın açıklayın.Bak doğruları söyleyebilmek böyle birşey izlemeye devam edin.
haber mi bu?
ADAM LAF SALATASI YAPIYOR.AKLICA SİYASET YAPIYOR
Diğer Haberler