KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Acı çekmenize gerek yok! İstenmeyen tüylerinizi doğal olarak yok edecek çözümler

  İstenmeyen tüyler özellikle kadınların en rahatsız olduğu konular arasında yer alıyor. Jilet ve ağda işlemlerinden sonra hemen çıkan istenmeyen tüyler yaşamı olumsuz etkileyebiliyor. Özel günlerde ve tatillerde oldukça can sıkıcı olan bu durumdan kurtulmak için doğal çözümler bulunuyor. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için doğal çözümleri arıyorsanız aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

  İstenmeyen tüylerden kurtulmak için çok çeşitli yöntemler bulunuyor. Ancak bu yöntemler ya çok pahalı ya da tüyleri kısa sürede eski haline getiriyor. Kadınlar istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için çözüm önerileri arıyor. Epilasyonun istenmeyen tüyler için en etkili yöntem olduğu bilinse de ücreti ve ciltte yanık oluşturma riski kadınların bu konudan uzaklaşmasını sağlıyor.

  Ekran görüntüsü 2022-12-06 161729

  Her evde bulunan temel malzemeler ile istenmeyen tüylerden arınmak istiyorsanız aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz. Ancak bu yöntemleri denemeden önce cildinizin ufak bir yerinde test etmeniz gerekiyor. Eğer cildinizde alerjik reaksiyon görülmezse düzenli kullanımlarda istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.


  Vitrin

  İSTENMEYEN TÜYLERDEN DOĞAL YOLLA KURTULMAK İÇİN

  En Çok Aranan Haberler