HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İstanbul'da aday sayısı artıyor! İYİ Parti ve Memleket Partisi'nin İstanbul adayları belli oldu mu? Son paylaşım olay oldu, canlı yayında isim verdi

İstanbul'da yerel seçim öncesi İBB Başkan adayları sayısı artıyor. Cumhur İttifakı cephesinde gözler Yeniden Refah Partisi'nin kararını çevrilirken, düğer tarafta ise yeni adaylar ortaya çıkıyor. DEM Parti'de Başak Demirtaş'ın adaylığı gündeme gelirken, İYİ Parti ve Memleket Partisi'nin de İstanbul adaylarının belli olduğu iddia edildi. Canlı yayında çok konuşulacak iddiayı gündeme getiren gazeteci Barış Yarkadaş, iki partinin de İstanbul adayı için isim verdi.

Yerel seçim için artık geri sayıma sürerken adaylar da netleşmeye devam ediyor. Muhalefet cephesinde iş birliği arayışları sürse de her partinin kendi adayını çıkarması öne çıkıyor. Özellikle İstanbul'da CHP'nin İBB Başkan Adayı olan Ekrem İmamoğlu'na karşı nasıl bir tutum sergileyeceği merak konusu olurken, art arda ortaya çıkan isimler gündem oldu. Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'ın İstanbul adaylığına yeşil ışık yakması sonrası İYİ Parti ve Memleket Partisi'nin İstanbul adayının belli olduğu iddia edildi. Gazeteci Barış Yarkadaş, iki partinin İstanbul adayı için canlı yayında isim verdi.

En Çok Aranan Haberler