KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Siyah noktalardan kurtulmak işte bu kadar basit! Bir daha çıkmaması için yapmanız gerekenler...

  Siyah noktalar da tıpkı sivilceler gibi istenmeyen durumlara yol açıyor. En sık görülen cilt sorunları arasında olan siyah noktalar can sıkabiliyor. Birçok kişi evde siyah noktalardan nasıl kurtulurum? Siyah noktalar nasıl yok edilir? Araştırmalarında bulunuyor. Siyah noktalardan sonsuza kadar kurtulmanız için yapmanız gerekenler oldukça basit.

  Siyah noktalar genellikle burun ve çene bölgesinde yoğun olarak görülüyor. Siyah nokta her cilt tipinin ortak sorunu olsa da yağlı ciltlerde çok daha fazla görülüyor. Uzmanlar siyah noktaları sıkmanın veya siyah nokta bandı kullanmanın zararlı olduğunu belirtiyor. Bunun yerine cilt temizliğini asla aksatmamak, düzenli olarak sıkılaştırıcı tonik kullanmak ve makyajı iyice temizlemek gerekiyor.

  Yeni Proje - 2022-11-18T111132.959

  EVDE YAPILACAK SİYAH NOKTA MASKELERİ

  BAL MASKESİ

  Ekran görüntüsü 2022-11-18 111730

  Bal, gözenekleri açma özelliğine sahip olan bir besindir. Balı, parmaklarınızda siyah noktaların olduğu bölgelere hafifçe vurarak uygulayın. Uygulama bittiğinde ılık suyla cildinizi durulayın.

  YUMURTA AKI MASKESİ

  Ekran görüntüsü 2022-11-18 111832

  1 adet yumurta akını köpürene kadar çırpın. Üzerine 1/4 çay kaşığı limon suyu ve 1/2 çay kaşığı kil tozu ekleyerek karıştırın. Karışımı, siyah nokta olan bölgelere uygulayın ve 10 dakika bekletin. Ardından ılık suyla cildinizi durulayın ve nemlendirici sürün.

  Ekran görüntüsü 2022-11-18 111651

  Siyah noktaları temizlemenin tek yöntemi cildi temiz tutmakla bitmiyor. Doğru gıdaları yemek siyah noktalardan kurtulmanızı sağlayabiliyor. İşte siyah noktaları geçirmek için en etkili yöntemler...


  Vitrin

  SİYA NOKTALARDAN KURTULMAK İÇİN

  En Çok Aranan Haberler