HABER

Görünmez kaza

İSTANBUL (İHA) - Üsküdar'da reklam tabelasını söktükten sonra kamyonete yüklemek isteyen vinç operatörü, dengesi bozulan vincin devrilmesi sonucu yaralandı. Vinç park halindeki bir otomobilin üzerine devrildi.

Edinilen bilgiye göre olay Üsküdar İcadiye Mahallesi, İmam Galip Sokak'ta meydana geldi. Bir reklam şirketine ait tabelayı 34 FTF 59 plakalı kamyonete yüklemek isteyen vinç operatörü, sökülen tabelanın ağırlığı sebebiyle vincin dengesinin bozulması ve yana yatarak devrilmesi üzerine yaralandı.

Vincin sepetinde bulunan 37 yaşındaki Sezal Çelik, yola savrularak yaralandı. Çelik, olay yerine gelen ambulans ile Haydarpaşa Numune Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı.

Öte yandan vinç, park halinde bulunan 34 ZS 3133 plakalı bir otomobilin üzerine devrildi. Araç kullanılamaz hale geldi. Görgü tanıkları, tabelanın çok büyük olduğu ve dengenin sağlanamaması üzerine vincin devrildiğini söyledi. Bazı vatandaşlar ise tabelayı alan görevlileri uyardıklarını ifade ederken, "Bu vinç bu tabelayı taşıyamıyor, arabaların üzerine devrilecek dedik. Bize bir şey olmaz, merak etmeyin dediler. Bir baktık ki vinç bizim arabanın üzerine devrilmiş" şeklinde konuştu.

Kaza nedeniyle uzun süre trafiğe kapanan yol, devrilen vincin kaldırılması ile yeniden ulaşıma açıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön