Gözler Kızılcahamam'da! Erdoğan canlı yayında açıklayacak

Kızılcahamam'da gerçekleştirilen AK Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısını takip eden gazetecilerin çadırını ziyaret eden AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, hem toplantı hakkında basın mensuplarına bilgiler verdi hem de onların sorularını yanıtladı. Çelik açıklamalarında, "Cumhurbaşkanımız da konuşacak. Basına açık olacak. Sayın Cumhurbaşkanımız çok önemli açıklamalar yapacak." bilgisini de verdi.

Gözler Kızılcahamam'da! Erdoğan canlı yayında açıklayacak

AK Parti Kızılcahamam Kampı başladı. Sözcü Ömer Çelik kamptaki çalışmalar konusunda basına bilgilendirmede bulundu.

'ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR YAPACAK'

Çelik, programa değindi, "Yarın Cumhurbaşkanımız da konuşacak. Basına açık olacak. Sayın Cumhurbaşkanımız çok önemli açıklamalar yapacak" dedi.

Çelik, Suudi gazetecinin kaybolmasına ilişkin de hassasiyetin en üst seviyede olduğunu söyledi.

Ömer Çelik'in açıklamaları şöyle:

"AK Partili olmak, aday adaylarının tutumlarının nasıl olması gerektiğine dair hatırlatmalar yapılmıştır. Bu konuda müsamaha göstermiyoruz. Mahir Ünal Bey, çeşitli kampanyalarla ilgili bilgi verdi. AK Parti'nin kampanya hafızası konusunda bilgiler verildi. Naci Bostancı, TBMM'deki değerlendirmeler konusunda bilgi vermiştir. AK Parti yeni dönemde çok büyük misyon üstlenmiştir. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Dışişler Bakanı Çavuşoğlu tarafından güvenlik konusunda sunum yapılmıştır. Terörle mücadele ve uyuşturucu ile mücadele konusunun üzerinde bizzat duruldu. Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan bu oturuma bizzat başkanlık etti. Yarın da sunumlar olacak. Yarın Maliye Bakanımız yeni ekonomi planı konusunda bilgilendirmeler yapacak. Yarın Cumhurbaşkanımız da konuşacak. Basına açık olacak. Sayın Cumhurbaşkanımız çok önemli açıklamalar yapacak."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 54 yorum
Hangi önemli açıklamalar kalmişki bu ülkede.Ülke ekonomide duvara toslamiş,yönetim kolluk kuvetlerine teslim edilmiş,trafik bile kolluk kuvetlerinin insafına bırakılmiş bir ülkede hangi önemli açıklama olacak ki?İnsalığı ve insanları yücelten tek çare barışçıl zihniyetlerin toplumların yönetiminden söz sahibi olmalarıdır. ırkçı ve kinci dinci barbarların bulundukları cağrafyalarda sadece kaos,şiddet,öl,öldür ve göz yaşı vardır,bunu ben demiyorum tarih bunu diyor.bir lider çıkıb onlar bu kadar öldürmüşse bizde onların yüz katını öldürürüz diyorsa o toplum dibe vurmuş demektir.
bildiğin düzgün başka bir ülkeyi yaz bakayım. boş boş yorum yapıp pravakötörlük yapma.
BEYLER ARTIK KIZLCAHAMAM MIZLCA HAMAM OLAYI BİTTİ TÜRKİYEDE. BİR DÖNEMİN SONUNA GELİNDİ, YAKINDA YÜCE MİLLET 16 YILDA TÜRKİYEYİ BU KADAR BORCA KEFİL ETTİNİZ NERELERE HARCANDI BU 100 LERCE MİLYAR DOALARLIK PARA DİYE SORACAKLAR,ÜLKENİN KÖŞE BAŞALARINI NEDEN SATTINIZ DIŞ GÜÇLERE DİYE SORACAK. BÜYÜK ÜLKE OLDUK DEMEKLE BU İŞ CEVAPLANMAZ ASLA. BAKINIZ DEMİREL KIRP DÖKMEDEN KENARA ÇEKİLMESİNİ BECERDİYDİ GEÇMİŞTE, ŞU AN SİZ BUNU DA BECEREMEYEKSİNİZ....SON SÖZ YAKINDA DIŞ SERMAYE TÜM GÜCÜNÜ ÇEKİYOR TÜRKİYEDEN.O ZAMAN NE OLACAK HALİNİZ. ELİN ŞEYİYLE GERDEĞE GİRİLMEZ DİYEN BİZİM ATALARIMIZ.İMZA OZAYDİN65
@ozaydin65 --- Sana geçen yorumunda da cvp yazmıştım. Günaydın, dün de Türkiye bu durumdaydı, o zaman çok keskin ve hızlı savunucusuydun bunların. Şimdi ne oldu da bu dönüşü yaptın. Yoksa daha ihalemi alamıyorsun. Çıkarına çomak mı sokuldu. Bunları da anlat, anlatta öyle temize çık. Bir de senin yaşını merak ediyorum.
Ne olur büyük harflerle yazma..
pazartesi dolar 7 olur artık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler