Güpe gündüz sokak ortasında kaçırıldı

Ankara'da sokak ortasında Mobese kameraları tarafından kaydedilen bu görüntüler bir film karesi değil.

Güpe gündüz başkentte yaşananlar izleyenleri dehşete düşüren cinsten...

Kaldırımdan yürüyen kızın önü bir anda araçtan inen silahlı 3 kişi tarafından kesiliyor. Genç kız zorla araca bindiriliyor. Olaya müdahale etmek isteyen bir vatandaş ise zorbaların silahlı tehdidi karşısında hiç bir şey yapamıyor. Araç çevredekilerin şaşkın bakışları arasında gözden kayboluyor.

Görgü Tanığı: "Şoför silahı çekti gelmeyin vurum diye... Sağda solda çoluk çocuk geziyordu. O korkudan ateş etseydi belki burada katliam olurdu."

Kaçırılan Safiye Ö. isimli kızın hasta annesi üzgün. Kızının fotoğrafına bakarak teselli bulmaya çalışıyor.

Acılı aile 6 ay önce Bolu Gerede'den Ankara'ya taşınmak zorunda kalmış. Çünkü zorba şahıs, genç kızı orada istemiş, ancak aile bu evliliğe karşı çıkınca daha önce de kaçırmış.

Genç kızın annesi: "Ben vermedim kızımı işi uygun değil diye. Hayatından endişe ediyorum bir an önce bulunmasını istiyorum" diyor.

Genç kızla evlenmeyi kafasına koyan şahıs amacına ulaşamayınca soluğu Ankara'da almış.

Günler süren takibin ardından kızın izini bulan şahıs kızı kaçırdı.

Genç kızın babası ise "Bayramımızı rezil ettiler. Allah kimsenin başına vermesin. Kız çocuğu olanlar bunu anlarlar. Yetkililerden yardım istiyoruz" diyor.

Mobese kameralarından görüntüleri tespit edilen şahısların yakalanması için çalışmalar sürüyor. (CİHAN)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
kendisini istemeyen kızı zorla kaçıran erkeğin erkekliğine de, şerefine de, delikanlılığına da yazıklar olsun...
O silahı alıp kızı kaçıranların münasip bir yerine monte edeceksin ya da pervasızca silah satışına izin veren sorumsuz yetkililerin...
ZORLA GÜZELLİK OLMAZ DELİKANLIK DEĞİL BU
İSTERLERSE 2 GÜNDE YAKALARLAR, YETER Kİ İSTESİNLER. AMA İLLA MÜGE ANLININ PROGRAMINA ÇIKMASI GEREKİYORSA O BAŞKA. ÇÜNKÜ BU ZAMANDA YENİ TREND BU. ÖNCE TV YE ÇIKACAK, YALVARILACAK, YAKARILACAK SONRA HİMMET EDİLECEK.
PEKİ BU MOBESE KABERALARINI TAKİP EDEN POLİS ARKADAŞLAR BUNU GÖRMEMİŞLERMİ, DİYELİM Kİ GÖRMEMİŞLER, İHBAR YAPILDIĞI ANDA BÜTÜN BÖLGE ABLUKAYA ALINAMAZMIYDI, ALINIRDI, BU KİŞİLERİN KİMLER OLDUĞU AİLE TARAFINDANDA BİLİNİYOR ZATEN, EEEE SORUN NE O ZAMAN. KİMLİKLERİ BELLİ, HERŞEYLERİ BELLİ BUNLARIN. EĞER BUNLAR BİLE AYNI GÜN YAKALANAMIYORSA BEN KORKMAYA BAŞLARIM ARTIK.
insallah kızın basına bişey getirmez pislik adam
Haberi izledik dün gece. Kızın eski davasıymış. Ama tabi ki bu yapılanı meşru kılmıyor.
MEMLEKETE BAK NE HALE GELDİ HERKESİN ELİNDE BİR SİLAH VAR İŞLEK BİR YERDE KIz KAÇIRMA.BÖYLE İNSANLARA VER MUEBBETİ GENELKURMAY BAŞKANINA DEĞİL
çalma komşu kapısını çalarlar birgün kapını ( ne ekersen onu biçersin)
beyinsiz mahluk senin ta mına sokayım rospu çocuğu.sen kimin altına yatıyonda böyle düşünüyon şerefsizoğlu şerefsiz. posethadow musun herne boksan.senin annala ilişkiye girdi kesin bunlar.
bu ülkede kanun varmı.devlet devlet olsa o üç kişinin soyunu kurutur ki o soy bir daha türemesin.yada o üçünü soyları ölü olarak devlete teslim eder kendileri af olur.
türkiye 80 darbesi öncesi gibi oldu.. sokak ortasında vuran vurana kaçıran kaçırana uyuşturucu mafyaları bi yerden allah hayırlısını versin..
hükümet mal gezicilerle uğraşmaktan işini yapamıyor ki. Haftalardır yapılan eylemlere aktarılan iş gücü kimbilir kaç olayın böyle sonuçsuz kalmasına neden oldu. Anasını ağlatıyorsunuz ülkenin.
Bu ÜLKEDE kanun yok bence kimse güven içinde değil HEMEN bi silah almak lazım. Ne olur ne olmaz. Hiç olmazsa kendimizi koruyalım.
TÜRKİYE SUCLULAR ÜLKESİ OLDU YAZIKALR OLSUN SOKAKLARDA CAKAL PİSLİK NE OLDUGU BELİRSİZ İT KOPUK CAHİL SERSERİ TAKIMLARI DOLAŞIYOR
Diğer Haberler